Hodnotit / sdílet na:

22.10.2009: ČTVRTEK, LÁSKA JE HOLT SLEPÁ

obrázek deník
Konečně se trochu oteplilo, hned se člověk cítí veseleji. Po školce jsem jela do Takka, měli tam kupónové slevy ve výši 10-30%. Nic mě dvakrát neoslovilo, po dlouhém rozmýšlení jsem vzala pouze malému rukavice a Markovi šálu. Cena zboží je kalkulována tak, že nějaké slevy prodejce neohrozí, ale kupující jsou potěšeni, že ušetřili. Věci na pohled nevypadají zle, ale střihově to občas připomíná zboží z asijských tržnic. Vše je spíš úzké a dlouhé, včetně rukávů, ale lidem to asi nevadí, protože jich tam bylo opět plno.

U pokladny jsem natrefila na mamču, co jsme chodily společně s dětmi do cvičení. Byla nadšená z mého bříška. Daly jsme se hned do hovoru, ale když jsme si uvědomily, že tam jaksi překážíme, přesunuly jsme se aspoň na chvíli do nedaleké čajovny.

Slušelo jí to, vypadala spokojeně. Měli s manželem asi půl roku krizi, ale prý je to zažehnané a dokonce plánují další mimčo. Toho jejího znám, tak jen aby chtěl opravdu sekat latinu, takové typy se moc nemění. Rád si přihne, pak hostí mladé holky, kterým je jedno, že jde o ženáče a nakonec skončí s některou v náruči.

Ví se to o něm všeobecně, jen Dana vždy dělala mrtvého brouka. Občas to bývá jediné řešení, protože každodenní hádky nic neřeší, ale pořizovat si další dítě…. Nevím, zda bych dokázala tak riskovat. Holt láska je slepá a ona jen září, takže v tom zas lítá až po uši.

Nechtěla jsem do jejího vztahu mluvit, ani nahlas vyslovit svou pochybnost či názor. Třeba se mýlím, tak proč zbytečně škodit. Snažila jsem se naopak odvést raději hovor na děti. Z dcerky má opravdovou radost. Amálka je o rok starší než náš Martínek, chodí do školky s jazykovou průpravou a učitelka ji chválí, je moc šikovná.

Také jsem se pochlubila s několika perličkami z našeho rodinného života, ale čas bohužel neúprosně letěl a já musela jet, abych stihla vyzvednout malíčka včas ze školky.

Odpoledne přijel Marek, jel s Martínkem na plavání, já šla s holkama na těhotenské cvičení. Když jsme se pak večer konečně sešli všichni u večeře, chválil Marek prcka, že i když plave raději pod vodou, začíná i pěkně malovat srdíčka při plavání nad hladinou. Měli jsme velkou radost, tak jsme si přiťukli minerálkou na další úspěchy, přičemž se Martínek hrdě bušil do hrudníku a tvářil se jak nafouknutý holub. To by mu doopravdy šlo, je to zkrátka naše zlatíčko!!!

Související odkazy:
Plavání
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 29. týden

obrázek deníkDětská výživa