Hodnotit / sdílet na:

21.05.2009: ČTVRTEK, NÁVŠTĚVA VETERINÁŘE

obrázek deník
V noci mi bylo dobře. Jen nechápu, že takový malý kulihrášek v bříšku může způsobit, že jsem musela jít během noci čtyřikrát na záchod.. Ráno jsem zase hned v posteli zbaštila rohlík a vypila zázvorový čaj ( je fakt móóóc dobrý), jen tak nejdu hned zvracet.

Vzala jsem si i homeopatika na těhotenskou nevolnost, v celém bytě vytřela a utřela i prach. Je ho teď z těch stromů všude plno, už mě to štve, nemohu se na to dívat.

Martínek se nejprve nasnídal a pak se díval na pohádky, ráno to má povolené. Bohužel jsem šla i přes všechna opatření dvakrát zvracet.

Když uz to vypadalo, že to zvládnu, vydali jsme se ven na procházku společně i s pejskem. Dnes jsem šli směrem k veterináři na očkování a koupit mastičku proti klíšťatům. Venku bylo už v půl deváté teplo, nějak to teď špatně snáším.

Všechno kvetlo, ale místo toho, abych z toho měla radost, těšila se z nejkrásnějších dnů v roce, tak mi všechno smrdí, zvedá žaludek a k tomu všemu se i potím. Je to také tím, že se už do ničeho nevlezu, což mě šrve. Normálně jsem nosila vel.38, ale teď už nemám co na sebe a musím se neustále pařit v riflích, které mi jediné ještě jsou.

Po návratu domů jsem šla opět zvracet, a to celkem třikrát, mám žaludek pořád jak na vodě. Z toho zvracení mě už bolí břicho, hlava, jsem utahaná, vypadám a cítím se děsně. Naštěstí si dnes malíček pěkně sám hrál, nezlobil, jako by věděl, že mi není moc dobře a že potřebuji více klidu.

Odpoledne dorazil přítel, milovaný tatínek z práce. Dělá mimo bydliště a nebyl od pondělí doma, tak bylo veselo. Zítra má dovču, tak se konečně užijeme.

Související odkazy:
Těhotenství a břišní tance
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 7. týden

obrázek deník