Hodnotit / sdílet na:

04.06.2009: ČTVRTEK, NEČEKANÁ RADOST

obrázek deník
Jsou dvě hodiny v noci a já stále nemohu usnout. I zbytek noci jsem se stále převalovala, takže jsem ráno byla, jak praštěná. Zato malý byl už v půl šesté čilý jako rybička. Nejraději bych si ještě poležela, ale žaludek byl opět jako na vodě, tak jsem raději vylezla z vyhřáté postýlky ven.

Během dne jsem v sobě nic neudržela, šla jsem se tedy v poledne s malým natáhnout, abych nabrala alespoň trochu, tolik potřebné energie. Byla jsem ráda, že se Martínkovi dopoledne věnovala mamina. Nejprve si stavěli z Lega, které malíček všude vozí s sebou, pak vařili oběd a chystali pomazánku na večeři. Marťáska vaření i doma děsně baví, takže byl ve svém živlu a vůbec mě nepostrádal.

Když jsem se trochu sebrala, šli jsme odpoledne všichni společně nakoupit nějaké potraviny. Je to od našich docela z ruky, takže prima procházka, která nám provětrala mozek i hlavu a zas bylo líp. Hafík radostně pobíhal okolo nás, občas se honil s Martínkem, který ho velice rád provokuje, ale jinak se mají rádi, jako by byli opravdoví bratři. Společně jsme hledali v jeteli, zda nenajdeme nějaký čtyřlístek. Určitě by se pro štěstíííí hodil!

Po procházce mi pěkně vyhládlo, tak přišel na řadu čípek proti těhotenské nevolnosti a hurá, jde se baštit. V bříšku mi papáníčko pěkně sedlo a aby nebylo té radosti málo, psal přítel, že se pracovní cesta zkrátila a na víkend už bude doma a přifrčí za námi! Takže supééér, že by to bylo tím čtyřlístkem, který jsme nakonec našli???

Související odkazy:
Příchod z porodnice, aneb jak na to
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 9. týden

obrázek deníkVýživa a vitamíny