Hodnotit / sdílet na:

03.09.2009: ČTVRTEK, NESNÁŠÍM PŘETVÁŘKU

obrázek deník
Na dnešek mám dohodnutou schůzku v práci. Chtějí po mně, abych ještě podepsala nějaké papíry. Moc se tam teda netěším, nejsem zvědavá na kyselé obličeje a přetvářku. Až to odbudu, stavím se za ženskýma, snad mě dostanou do lepší nálady.

Vím, že jsou na mě někteří v práci nazlobení, ale už si z toho nedělám takovou hlavu jako předtím. Vždy jsem se chovala korektně a nikdy bych nevěřila, že nečekané těhotenství přivede některé lidi přímo do varu.

Je těžké a ani na to už nemám sílu, stále dokola někomu vysvětlovat, že nám doktoři tvrdili, že počít děti normálně nemůžeme. Naší jedinou šancí mělo být umělé oplodnění a ono to nakonec vyšlo přirozenou cestou……
Zkrátka a jednoduše, musím zatnou zuby a tu nepříjemnou hodinku nějak přežít.

Pracovní schůzka dopadla přesně dle očekávání, ale po drbech s holkama mi bylo docela fajn. Moje bříško bylo středem pozornosti, čekající holčičku mi dokonce někteří záviděli. Nakonec jsem měla pocit, že nejsou všichni lidé stejní a že se najdou i tací, co mě mají rádi.

Malý zvládl další den ve školce opět bez problémů, paní učitelka ho chválila. Po poledním spinkání jsme vyrazili na dětské hřiště. Necítila jsem se sice nejlépe, ale byla by škoda, nevyužít pěkného dne. Babička tam na nás už čekala, malý měl radost a mě to nejen potěšilo, ale přišlo i vhod. Ze všech těch nervů mě rozbolelo břicho, každý prudší pohyb mi činil potíže, takže pobíhat za malým, nepřipadalo dneska v úvahu.

Na hřišti jsme zůstali až do večera. Mně bylo stále mizerně, tak šel Martínek na noc k babičce a dědovi. Zítra jsme pozvaní na tříletou prohlídku k pediatrovi, do školky se tedy nejde, tak není co řešit….
Doufám, že zítra bude líp!!!!

Související odkazy:
Autosedačky nejen pro naše nejmenší
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 22. týden

obrázek deník