Hodnotit / sdílet na:

02.07.2009: ČTVRTEK, PARTNERSKÁ IDILKA

obrázek deník
Probudila jsem se s Markem vedle sebe, má dnes pracovní jednání nedaleko od nás.Má tam být až v devět hodin, tak si s radostí pospal. Škoda, že si nemůže vzít na pátek dovolenou, byl by s námi doma pěkně dlouho, když je teď v pondělí ten svátek. Já mám sice zítra poradnu pro těhotné, ale aspoň by ohlídal Martínka.

Konec snění, jde se připravit snídaně, ať můžeme vyrazit všichni společně. My na procházku, Marek za pracovními povinnostmi.

Dnes mi je docela dobře, tak jsem místo odpoledního spaní s malíčkem vyčistila okna. Ve dvou místnostech nemáme záclony a po každém dešti jsou hned vidět šmouhy, tak ať mě to zbytečně neprudí.

Martínek spal také jen krátce, probudil ho asi příchod tatínka. Aspoň se společně více užijí. Po chvíli volal Markovi švára, že by mohli vyrazit na ven na kolečkových bruslích. Marek zachytil můj nelibý pohled, tak sice projížďku přislíbil, ale s tím, že on pojede na kole a malého vezme na sedačku. Martínkovi se to líbí, pobízí při tom chlapy jak koníky, zkrátka si rychlou jízdu pěkně užívá.

Já zatím připravím něco dobrého na zub. Malíček jde opět spát k rodičům, protože musím zítra vyrazit časně ráno do poradny, abych tam neztvrdla na celé dopoledne. Budeme tedy večer s Markem sami!

Těším se jak puberťačka na svoji první lásku. S naším sexuálním životem to teď šlo pěkně z kopce. Buď mi bylo zle nebo jsem byla utahaná nebo jsme měli obavy, abych o to nepřišla. Zkrátka samé nebo a to už nás oba přestává bavit. Takže, ať se večer vydaří a my si to s Markem po delší době zase pěkně užijeme!!!!!!!

Související odkazy:
Co věchno je dobré vědět, než přijde vaše miminko na svět
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 13. týden

obrázek deník