Hodnotit / sdílet na:

13.08.2009: ČTVRTEK, TŘÍDĚNÍ BABY OBLEČENÍ

obrázek deník
Hned po ránu mám uklízecí náladu, tak to beru z gruntu, jednu místnost za druhou. Marek přijede až odpoledne, tak jsem se rozhodla, že přeberu oblečení po Martínkovi. Chci vše roztřídit podle velikostí, abych včas věděla, co je třeba dokoupit.

Martínek je letní miminko a tohle bude zimní, takže sezónní věci budu muset určitě dokupovat. Za pár dnů se už možná dozvíme, co to bude a pokud nevyjde chlapeček a bude to holčička, tak to se peněženka asi pěkně prohne.

Nynější bydlení máme sice pěkně útulné, ale prostorově dost stísněné. Vše co nenosíme, včetně oblečení po Martínkovi, dávám do vakuových pytlů, abychom se zde nějak srovnali. Do vánoc se máme stěhovat do větší novostavby, tak to musím všechno předtřídit. Chci si tu nechat jen věci pro Martínka a pro miminko tak zhruba do jednoho roku. Zbytek roztřídím dle velikostí do pytlů a krabic a odvezeme k Markovým prarodičům na barák, kde to ničemu nepřekáží.

Je to tu jak po boji. Všude samé oblečení, nikdy mě nenapadlo, že už toho máme tolik a to jsou Martínkovi teprve 3 roky. Něco jsme podědili od sestřenice, hodně toho nakoupili Markovi rodiče a samozřejmě i my jsme si pořídili dost věcí, tak jak koukám, mohla bych si otevřít vlastní bazárek. Každá ta věcička mi něco připomíná, vidím v tom malého v určitých životních etapách...

Mám spousty nádherných věcí, schovávala jsem jen ty nejluxusnější, najdou se i v neutrálních barvách, ale dost jich je typicky chlapeckých. Kdybychom měli holčičku, určitě by se daly i ty chlapecké věci unosit, různě zkombinovat třeba s růžovou nebo červenou, abychom nemuseli zbytečně tolik utrácet.

Je to velice napínavé, příští týden, tj. ve 20. týdnu, jdu na velký ultrazvuk, možná už budeme znát pohlaví miminka. To se rozumí, že jsme všichni zvědaví..... Někteří známí mi předpovídají kluka, jiní zase dle rozšíření pánve a bříška více do šířky, sází na holčičku. Já osobně mám pocit, že to bude ta holčička, ale je nám to s Markem úplně jedno. Martínek to vyřešil po svém, oblíbil si v pohádce o Zlatovlásce Jiříka a teď každému vykládá, že bude mít brášku Jirku, haha!!!!!

U švagrové se s miminkem také zadařilo, tak se vše v rámci rodiny určitě unosí. Před lety byla u kartářky, která jí mimo jiné předpověděla, že bude mít páreček. Nejprve by se měla narodit holčička a později chlapeček. I v horoskopu na míru to tak vyšlo, tak uvidíme. Zatím se vše plní, tak jsem opravdu zvědavá, jak toto vyjde!

Já osobně na astrologii a numerologii také věřím, takže jméno pro naše miminko vybíráme s ohledem na numerologii. Den příchodu malého človíčka na svět ovlivnit nemůže, tak ať jsou alespoň vibrace jeho jména co nejvíce pozitivní!!!!!

Související odkazy:
Definice vibrací druhořadých složených čísel, jenž nastiňují osud, skrývající karmické vlivy
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 19. týden

obrázek deník
dětský bazárek