Hodnotit / sdílet na:

28.05.2009: ČTVRTEK, VÝPRAVA ZA NÁKUPY

obrázek deník
V noci lilo, jako z konve, tak se docela dobře spinkalo. Ráno bylo hnusné, mrazivé a deštivé. Bylo mi už zase zle, takže jsem byla ještě před procházkou s pejskem a mlaďáskem několikrát na toaletě zvracet.

Z procházky jsme přišli úplně zmrzlí a promáčení. V takovém počasí nemá člověk na nic chuť ani náladu. Celé dopoledne jsme si stavěli koleje, mašinky houkaly po celém pokojíčku.

Na odpolko jsme se domluvili s rodiči přítele, že si uděláme výlet do Aska. Všude inzerují děsné slevy, tak jsme to chtěli vidět naživo, ale nic nás dvakrát neoslovilo, snad jen manželská postel, ale počkám, co na to přítel. Zajeli jsme i do koupelnového studia, malý si tam s dědou pěkně hrál v dětském koutečku a my s babičkou vybíraly. Oslovily mě krásné skříňky do koupelny, zrcadlo, .... vše by se šiklo do nového bytečku, no uvidíme. Nakonec jsme přece jen neodešli s prázdnou, kopila jsem vodovodní baterie do koupelny od Paffoni. Nepatří mezi ty nejlevnější, ale takový ten zlatý střed, což si myslím, že skousne i Mareček.

Teď už jen pěkně šetřit penízky…což jde dost těžko a s druhým miminkem to půjde ještě hůř. Ach jo, stále jen peníze, peníze, peníze....., bohužel hýbou světem a vše je hlavně o penězích.

Celou dobu pěkně lilo, naštěstí mi bylo dobře, tak jsem si to docela užili. Musím se ale pořád něčím cpát, mít po ruce sušenky, ovoce, abych neměla žaludek až v krku. Budu vypadat jako tank.

Večer opět nevolnost, nevím podle čeho se to moje tělo řídí. Bolelo mě i dost břicho, ale myslím, že to je jen z toho, že jsem si ho mačkala za volantem a celkově se celý den nezastavila. Aspoň plně doufám!

Související odkazy:
Příznaky těhotenství a ranní nevolnost..
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 8. týden

obrázek deník
dětský bazárek