Hodnotit / sdílet na:

09.07.2009: ČTVRTEK, Z PEKLA ŠTĚSTÍ

Trčíme doma, mrzí mě to i kvůli Monice, na společný pobyt u nich na chatě, no je to spíš chalupa, jsme se obě těšily. Co se dá dělat, nemoc si nevybírá a v tomhle střídavém počasí se není ani čemu divit.

Martínka dnes sice už v krčku nebolí, ale nachlazení se zvrtlo v klasický nosohltan, teče mu chudáčkovi z nosu, jak z okapu. Ještě, že se naučil velice brzo sám smrkat, takže v tomto směru s ním nebyly nikdy problémy. Když se narodil, tak jsem si nosní odsávačku pořídila, ale musím zaťukat, nikdy jsme ji nevyužili. I tak je to velice nepříjemné, dobře to znám podle sebe, také na to trpím. Stačí mi trochu prochladnout nebo se opotit a ofouknout a je to tady.

Včera se byl na nás mrknout Marek. Byli jsme sice domluveni, že nepřijede, ale když onemocněl malíček a my nikam nejeli, tak mu to nedalo a přifrčel. Byla jsem moc ráda. Martínek při nemoci nepoleží, je takový nerudný, chce mě mít stále u sebe, což je dost náročné. S taťkou si aspň chvíli pohráli a já se mohla věnovat žehlení. Už toho tu zase byly kupy. Stále si říkám, že už je Marťas velký, že všechno nebudu žehlit, ale asi mám u pračky nastavené vysoké otáčky, protože mám prádlo vždy takové pomačkané a nakonec žehlím všechno. Musím na to mrknout a zkusit přetočit, abych nebyla takový otrok.

Den se vleče, venku se to střídá, chvílemi prudce prší. Stále častěji se mi motá hlava, jdou na mně až mdloby. Mám strach, že upadnu, musím se vždy něčeho přidržet. Pozoruji to hlavně v době, kdy se na barometru prudce střídá tlak, což je poslední dobou téměř každičký den.

Příště to raději nahlásim v poradně, abych sebou někde neřízla a ještě miminku neublížila. Pokud mám nízký tlak, tak s tím vzhledem k těhotenství asi stejně nic nenadělám, ale ať mám klid a pocit, že jsem nic nezanedbala!

Z odpoledního lenošení mě vytrhl telefon. Honem se odplížím do koupelny, abych malého nevzbudila, jsem ráda, že na chvíli usnul. Plný nos ho dusí, tak se budí i v noci a teď konečně zabral.

Je to Monča. Překotně na mně chrlí, že jsme měli děsný štěstí, že jsme včera neodjeli k nim na chaloupku. Dnes jí volala sousedka, co jim to tam hlídá, že se tam pozdě večer přehnal silný vítr s deštěm a bouří. Vyplaveni sice nejsou, ale vše kolem je jedna velká louže plná bahna. Vítr a zřejmě i blesk vyvrátil starý ořech hned u jejich chalupy a větve přetrhaly elektrické vedení, takže jsou bez produ. To by nebylo nejhorší, ale právě v tom místě parkují s auty.

Jde mi až husina po těle, co všechno se mohlo stát!! Že by zasáhl "osud" v podobě Martínkovi nemoci????? Nevěříme sice s Monikou v Boha, ale že je tam nahoře nějaká kosmická síla, která má vliv na každého z nás, tím jsme si celkem jisté. Celá se chvěju, musím zavolat Markovi, jak velké jsme měli štěstí!!!!!

Zhruba v době, když se sestřence začalo rozpadat manželství, začaly jsme se více zajímat o numerologii, vliv hvězdných znamení včetně partnerských vztahů. Nezajímaly nás ty každodenní horoskopy, co jsou téměř ve všech novinách, ale ty, jenž vycházely z dávných kultur a astrologie. Tam se člověk opravdu pozná, včetně těch negativních vlastností a vlivů a i sestřenka zjistila, že se k sobě se svým bývalým vlastně vůbec nehodili. Možná i proto ten jejich vztah nevydržel.

Dnes se stejně jako většina z nás zlobím, když něco plánovaného nevyjde. Zamyslím-li se však zpětně nad tím vším, tak vidím, že vlastně všechno špatný je zároveň i pro něco dobrý! Teď už jen zbývá, abych se podle toho řídila i já!!!!!

Související odkazy:
Numerologie - Znamení zvěrokruhu
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 14. týdenVýživa a vitamíny

dětský bazárek