Hodnotit / sdílet na:

29.11.2009: NEDĚLE, NEJRADĚJI BY PROLEŽEL CELÉ DOPOLEDNE

obrázek deník
Včerejší posezení s přáteli se nám vydařilo. Domů jsme dorazili až před půlnocí. Marek byl lehce ovíněn, já zas na nějakou dobu příjemně vykecaná a uvolněná. Helča je moc fajn, Mirečka rodila nedávno, tak měla svoje těhotenství ještě v živé paměti, bylo tedy stále o čem mluvit.

Zato ráno, to se Markovi z postele vůbec nechtělo. Nejraději by proležel celé dopoledne, ale máme nepsanou úmluvu, že se o hafíka, pokud je doma, stará on. Chtě nechtě musel tedy vylézt z postýlky a jít se s Koudym projít. I tak už bylo skoro deset hodin. Náš pejsek je však zlatý a jelikož s ním ještě v noci Marek prozřetelně byl, tak i on si lebedil a vůbec nedorážel, i když už bylo tolik hodin.

Na oběd jsme byli pozvaní k rodičům. Venku bylo hezky, sluníčko jako by chtělo ukázat ještě svoji podzimní sílu. Rozhodli jsme se tedy, že to zvládneme pěšky procházkou, abychom jeden z mála pěkných dnů dokonale užili.

U rodičů nám malíček okamžitě ukazoval svůj dekový bunkr, kde měl schované všechny veledůležité věci a neustále pobízel dědu, aby tam i on byl s ním zalezlý. Byla to švanda, pozorovat je, jak si spolu hrají. Normálně by nutil i babičku, aby se zapojila do hry, ta se však otáčela v kuchyni. Martínek jí prý zpočátku také pomáhal, ale když už se mu zdálo vaření nezáživné a nudné, pustil se raději s dědou do hraní.

Po svíčkové s knedlíkem bychom se nejraději všichni natáhli. Abychom neusnuli a byli schopni se odvalit domů, dali jsme si před cestou kafíčko. Já samozřejmě jen bez kofeinu, a to mě na nohy tedy moc nepostavilo.

Zpět domů nás šli rodiče vyprovodit. I oni si chtěli užít pěkného počasí a trochu se provětrat před večerním soubojem pátého finálového kola Česko Slovenské SuperStar. Markovi rodiče to sledují stejně pečlivě jako já s malým. Marek to sice nemůže pochopit, jeho zajímá daleko víc sport, než nějaké zpívánky, jak tomu často říká, ale nám se to moc líbí a často o SuperStar diskutujeme.

Obdivujeme, jak se ti mladí lidé postupně zlepšují, jak všichni nádherně zpívají a je nám líto, že musí bohužel každý týden někdo tuto soutěž opustit. Tentokrát nás čekají písně z repertoáru Karla Gotta, je tedy určitě se na co těšit, bude se na co dívat!!

Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 35. týden

obrázek deníkVýživa a vitamíny

dětský bazárek