Hodnotit / sdílet na:

16.08.2009: NEDĚLE, VEČEŘE S PŘÁTELI

obrázek deník
Počasí je nádherné, vyrážíme k vodě.Obložené housky, ručníky, deky, ......, vše je nachystané. Marek se už také vrátil z běhání s Koudym, tak ještě pití z lednice a můžeme vyrazit.

Na plovárně bylo už živo. Ani se nedivím, každý chce využít pěkného počasí, zvlášť teď, když už se dětem prázdniny pomalu a jistě krátí a ke všemu je i víkend. Když to tak vezmu, tak to letní počasí nakonec i přes špatný začátek docela vyšlo a i my jsme si letos koupání docela užili.

Podařilo se nám zabrat celkem pěkné místo na ležení, opět poblíž dětského bazénu. Voda je po několika pěkných dnech a teplých nocích příjemné prohřátá, takže pohodička. Martínek ve vodě zbystřil kamarády, s kterými se zná z dětského hřiště, tak se k nim hned přidal. Dětmi se to všude jen hemží. Sedla jsem se raději na okraj bazénu, abych měla Martínka pěkně na očích. Marek zůstal na dece, je z ní sice na bazén vidět, ale ne tak dobře, nebudeme raději riskovat.

Po chvíli si ke mně přisedla maminka, s kterou se znám už nějaký čas podle vidění. Hned jsme se daly do řeči, jejich Dominik je jen o dva měsíce starší než náš Marťásek. Kluci jsou stejně velcí a i stejně stavění, pouze barvu vlásků má každý jinou. Maminka Domči se mi svěřila, že také čekají druhé miminko, a to koncem února. Není to na ní vůbec vidět, kdyby mi to neřekla, tak si toho ani nevšimnu. Má to někdo štěstí, u Dominička prý přibrala pouze 6 kg. Takové štěstí já bohužel nemám!!!!

Čas u vody rychle utekl, po obědě za námi dorazili i Markovi rodiče. Martínek k nim dnes jde na noc, jelikož jsme pozvaní na večeři s přáteli. Už se moc těšíme, na večeři v restauraci jsme už dlouho nebyli. Já osobně bych chodila častěji, ale Marek na to moc není. Jednak nechce zbytečně utrácet, ale hlavně je moc rád doma. Tím, že pracuje mimo domov a bydlí i na ubytovně, tak si domácího hnízda moc považuje. Mně zas kontakt s lidmi chybí, občas se proto i hádáme. Co se týče peněz, tak si říkám, že když nechodíme do kina, dovolená letos také definitivně padla, tak proč si neudělat jinou radost. Mladí jsme bohužel jen jednou..... a čas rychle utíkáááá!

Večer se vydařil. Šli jsme do restaurace, která prošla plně rekonstrukcí, dříve tu byla hospoda čtvrté cenové skupiny. Vše bylo ve stylu kamene a dřeva, krásné záchody,.... Opravdu moc vkusné. Jídlo bylo sice dražší, zato přímo báječné. Na talířích to vypadalo jak ukázka ze žurnálu.

Celý večer jsme se příjemně bavili. O našem miminku, o domečku, který naši přátelé staví, o jejich svatbě a životě novomanželů, .... Krásně jsme se uvolnili, odreagovali od každodenních starostí. Nakonec jsme si slíbili, že si dnešní příjemný večer co nejdříve zopakujeme a rozjeli se každý na jinou stranu města.

Domů jsme dorazili až kolem půlnoci. Byla jsem děsně utahaná,.... slunce, voda, ponocování, to všechno dá člověku zabrat, natož těhulce. S úsměvem na rtech a s pocitem radosti z krásně prožitého dne, jsem tentokrát okamžitě usla.

Související odkazy:
Placenta
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 20. týden

obrázek deník