Hodnotit / sdílet na:

21.06.2009: NEDĚLE, ZMAŘENÝ VÝLET DO ZOO

obrázek deník
A je tu zas neděle. Je mi zle od časného rána, ani čípky nepomáhají. Naplánovali jsme si výlet do ZOO, venku je i celkem slušné počasí, není vedro a ani neprší, pro mně tak akorát. Bohužel to ale nejde. Člověk si asi nemá dopředu nic plánovat a tolik se těšit, obvykle se to pak zhatíííí.
No, super, začínám ten svůj stav nesnášet.

Marek s malým jsou zklamaní, ale nedá se nic dělat. Na cestu autem nemám ani pomyšlení, jsem ráda, že se došourám na toaletu. Je to opravdu "jiný stav", už aby bylo vše za mnou, i když pro začátek stačí, aby se aspoň ty nevolnosti trochu usadily. Čípky se sice nemají brát dle doporučení na letáku tak často, ale paní doktorka říkala, že v mém případě jsou přímo nutné. Když teď v sobě málokdy co udržím, mohlo by dojít i k samovolnému potratu a to by byla rána, raději ani nemyslet!

No nic, aspoň že se sobota vyvedla. Byli jsme na rodinné oslavě, vždy spojíme více svátků a narozenin dohromady. Příjemně jsme si popovídali i malý tam měl kámoše-vrstevníka, tak spolu po chvilce nesmělého okukování pěkně dováděli.

Já se odreágovala, i když jsem se přistihla, že místo zapojení do hovoru v duchu počítám, jak dlouho to bude ještě trvat, než se to naše další mimčo narodí. Je před námi ještě dlouhá doba, ale po třicítce se mi zdá, že čas celkem rychle letí, tak snad i moje těhotenství uteče, jako voda.

Pilo se velice málo, ti co by mohli, tak nepijí a ti co by chtěli, tak z různých důvodů nemohli. I tak bylo veselo. Doufám, že i to maličké ve mně v bříšku bylo rádo, že se jeho maminka opět trochu více zasmála, hodila starosti za hlavu a konečně snad i přes všechny těhotenské nesnáze začne myslet více pozitivně.
Ty, tyty ty, maminko, pěkně se snaž, já si to přece zasloužím !!!!!

Související odkazy:
Těhotenské termíny / těhotenský slovníček
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 12. týden

obrázek deník