Hodnotit / sdílet na:

03.07.2009: PÁTEK, A JDE SE DO PORADNY

obrázek deník
Ráno jsem si přivstala, v poradně pro těhulky jsem byla druhá. Za chvíli byla čekárna plná, tak jsem si pěkně chrochtala, jak jsem na to vyzrála.

Mrňousek si spokojeně roste, vypadá to, že mu nic nechybí, už má 7,2 cm. I já se pěkně kulatím, hlavně v bocích, takže nic neobléknu, což už takový důvod ke spokojenosti není.

Ke všemu mě neustále pronásledují nepříjemné výtoky spojené s pálením. Četla jsem, že je to normální, ale u mně se to každou chvíli zvrtne v zánět. V tomto počasí se potvůrkám asi pěkně daří, člověk se hnedle zapaří a problém je na světě. Ještě že jsem si nakoupila kvalitní spodní prádlo pro těhulky, které nikde nedře a lépe odvětrává.

Paní doktorka mi sice vždy na ty záněty něco napíše, takže to na čas ustoupí, ale ty moje nešťastné džíny se za chvíli postarají o to, že je to tu zas. Vím, že bych je neměla nosit, jsem na záněty háklivá prakticky už od dětství, ale sukně nejsou moje hoby a kalhoty mám buď malé nebo naopak ještě dost velké. Martínka jsem nosila opačně, narodil se v létě, takže se budu muset po něčem mrknout, ať mám co nosit a nepřipadám si jak šedivá myš.

Frčím rychle do obchoďáku, aby tam nebylo ještě narváno, ale opak je pravdou. Holt začaly prázdniny a k tomu ten prodloužený víkend. Většina lidí vyrazila hned po ránu v domění, že to tu bude klidnější.

Rodinky se chystají na dovču, je to vidět i na frmolu kolem lehátek na vodu, spacáků a stanů. Vtom mi padly do oka slevy na trika a haleny. Koukám, že bych si i vybrala, ale když to tak poměřuju, tak musím mít velikost minimálně L. Nevím jak to šijou, ale za chvíli mi nebude stačit ani XXL.

Čapnu dvě trika, jedno je pod prsama mírně přibrané v barvě lila, druhé je červené. Normálně si na červenou nepotrpím, ale teď potřebuju trochu rozsvítit, jsem taková bledulka, tak snad bude pásnout. U kabinek je nával, tak to beru bez zkoušení. Dá se to asi do 4 týdnů vrátit, tak o nic nejde.

Honem ještě pro maso a rychle ven, už se začínám opocovat, divně se to ve mně vaří, tak ať není pozdě! Venku se mezitím značně zatáhlo, že by se zas něco přihnalo?? Dusno bylo od rána, tak by nám všem asi krátká, teplá sprška z oblohy jenom prospěla.

Související odkazy:
5. týden těhotenství
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 13. týden

obrázek deník