Hodnotit / sdílet na:

12.06.2009: PÁTEK, APRÍLOVÉ POČASÍ

obrázek deník
Malý se již od časného rána nemohl dočkat tatínka. Stále se ptal, zda už přijede. Vždy se na Marka moc těší a i já jsem ráda, že zas budeme pěkně pohromadě.

Odpoledne po spinkání jsme si naplánovali spicha s kamarádkou Míšou a jejím synem Petříkem. Je stejně starý jako Marťásek, takže si kluci rozumí. Doufám, že do toho zase nic nepřijde. Odvoláváme schůzky jednu za druhou, buď je venku hnusně nebo přepadne někoho z nás nemoc, .......

Samozřejmě, že to dopadlo dle očekávání. Už po obědě se začaly kupit mraky, kolem třetí hodiny se venku pěkně rozlilo, obloha přitom byla zlověstně zatažená, tak jsme to opět zrušily. Dohodly jsme se však najisto na další týden, protože už je to přímo ostuda. Za tu dobu, co jsme se neviděly, toho máme spoustu k prodrbání, ale tentokrát na počasí vyzrajeme, půjdeme s klukama k nám nebo k Michaele.

Marek dorazil až v podvečer, přijela mrknout i babička se švárou. Bylo potřeba namontovat autíčku dobitou baterku a také jsme chtěli probrat nějaké nákupy do nového bytu. Už se stěhování proklatě blíží, teď máme jen provizorní menší byteček, v novém budeme mít i samostatný dětský pokoj, tak se moc těšíme. Zádrhel bude trochu s vybavením, protože už není kde brát peníze, ale to se časem nějak vyřeší.

Počasí bylo přímo aprílové, tak se návštěva protáhla, aby zbytečně neprolili. Večer jsem je šla ještě s Kouďákem a s Martínkem vyprovodit, abychom se před spaním alespoň trochu protáhli a nadýchali voňavého vzduchu po dešti.

Den byl příjemný, nebyl tak stereotypní, což možná přispělo k tomu, že jsem už druhý den nezvracela. Vůbec mi to nechybělo, tomu ale všechny těhulky jistě rozumí, že?????

Související odkazy:
Vše o těhotenství ...
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 10. týden

obrázek deník