Hodnotit / sdílet na:

17.07.2009: PÁTEK, KONEC ZNÁMÉ CESTOVKY

obrázek deník
Opět je za námi další žhavá noc, ale ne ve smyslu, jak by si někdo mohl představovat, nýbrž v podobě dusna a neustálého převalování na posteli. Už od včerejška mě bolí hlava, prášek si vzít nemůžu, tak jen hodně piju a na hlavu si motám mokrý hadr.

Nejsem asi jediná, kdo z toho počasí šílí. Včera bouřky a přívalové deště, dnes pařlivo, jak v tropech. Máme v Brně příbuzné, tak jsem jim hned ráno volala, zda jsou v pořádku. Bydlí blízko Starého města a když jsem viděla včera večer ty ukázky ve zprávách, tak mi šel mráz po zádech. Kanály vůbec nestíhaly vodu brát, takže se hnala jak zběsilá, no hrůza!!!! To co dřív bylo jen ve filmech, tak dnes zažíváme na vlastní kůži, je to jak zlý sen, co se postupně plní.

Marek dnes dorazil domů už v poledne, tak s Marťáskem vyrazili na koupaliště. Malý nešel po obědě ani spát, lítal nedočkavě po bytě, je to náš malý plaváček, tak se vždy ohromně těší.

Když odešli, šla jsem se natáhnout. Zlobí mě nejen hlava, ale začíná mě stále častěji bolet v podbříšku a mám takové divné tvrdnutí břicha. Když jsem čekala Martínka, tak jsem takhle brzo nic podobného neměla. Pokud to nepřejde, budu muset zajít na gyndu, abych měla klid. Zhoršilo se to po středečním zaváření okurek, asi to dlouhé stání, také Kouďák mnohdy neposlouchá a na procházce táhne, ......

Chlapi dorazili domů až po 18. hodině, už jsem měla starost. Obloha se začala opět zlověstně zatahovat. U vody se jim moc líbilo, byl tam i Markův kámoš Pavel, na kterého Marťásek trpí, tak si pěkně užívali. Nafoukli si lehátko, Martínka podplouvali a dělali na něj pod vodou různé grimasy. On je pozoroval průhledem v lehátku a ještě doma byl z toho všeho celý rozesmátý. Stále dokola líčil všechny ty nové zážitky, až mi bylo líto, že jsem tam s nimi nebyla.

Večer jsme zjistili, že ukončila činnost cestovka TOMI TOUR. Začátkem června s ní byli známí na dovče v Turecku, v pěti hvězdě, v hotelu Royal Vikingen Resort, v oblasti Konakli a moc si libovali. Když jsme je po dovolené potkali a oni vyprávěli, ani se mi nechtělo věřit, jak to bylo levné. Cena byla nesrovnatelná s FISCHEREM, který má tento hotel také v nabídce. Přitom byli přímo u oblázkové pláže, stravování all inclusive, lehátka a deštníky u bazénu i na pláži v ceně, zkrátka dovolená snů. Ještě že jeli před sezónou a dovolenou si užili, dnes by už akorát ostrouhali.

Byli s malým dítětem a když teď slyším ty problémy, co tam vracející se rekreanty postihly, tak si říkám, jaké měli štěstí. Mně by bohatě stačilo, kdyby si Marek pracně vydobil dovolenou, zařídil odvoz na letiště a tam nám řekli, že se zájezd nekoná, rozejděte se ......

Plně chápu všechno to rozhořčení a divím se, že to nepřerostlo v nějaký incident! V takové chvíli se ovládat je fakt těžkééé!

Související odkazy:
Dětský aerobic
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 15. týden

obrázek deník