Hodnotit / sdílet na:

19.06.2009: PÁTEK, NEČEKANÝ NÁKUP STAVEBNICE LEGO-DUPLO

obrázek deník
Dnes jsme vstávali celkem s radostí. Musíme jet nakoupit, protože přijede domů Marek. Přes týden se s jídlem odbývá, tak ať si alespň přes víkend pochutná.

Kupodivu se cítím docela dobře, tak honem s hafíkem, ať můžeme frčet. Jen jsme dojeli k obchodnímu centru, tak začalo pršet. Jak jinak, vždyť bude víkend! Sluníčko se holt vyřádilo koncem dubna a začátkem května a teď už má asi na nějaký ten týden splněno.

Honem skládám potraviny do vozíku, chci se ještě stavit v Intersparu, v jejich letáku byl slevový kupón na 31%. Jsem zvědavá, zda bude za co utratit, je na něm vyjmenováno, na co všechno se sleva nevztahuje, včetně výrobků Tchibo a všeho v akci.

Samozřejmě, že to, oč bych měla zájem, bylo v akci, tak jsme skončili v oddělení hraček. Chvíli jsem bojovala se svědomím, ale nakonec jsem usoudila, že největší sleva je z nejvyšší částky. Oslovilo mě Lego-Duplo, velká městská ZOO. Ceny všech stavebnice byly celkově o dost vyší než na internetu, ale na druhou stranu odpadá poštovné a je tu ten slevový kupóóón!!!!

Martínkovi šibalsky svítí očička, už doma podobnou ZOO má, ale zde jsou navíc hnědí medvědi, opičky,... Mám trochu obavy, co na to Marek. Přeci jen i po slevě je to dost velká pálka, ale co, případně se to dá vrátit.

Táhneme tedy v dešti přímo mega krabici k autu, moje radost je převeliká. Slzy se mi derou do očí, jsem teď ze všeho hned na měkko.

Jen jsme dorazili domů, honem jdu vařit, aby měl miláček něco teplého v žaludku, než na něj vybalíme to překvapení. Miluje arabské placky plněné kuřecí směsí připravenou podobně jako na čínu. Přidávám tam ještě jemně pokrájená rajčata a ledový salát, nakonec zaliju jogurtovým dresingem. Placku zabalím a dám do alobalu. Pak jen ohřívám v mikrovlnce.

Marek dorazil až odpoledne po spinkání a kupodivu mě mile překvapil. Donesl mi krásnou orchidej, prý pro radost a na nákup stavebnice vůbec nehudroval. Snad proto, že i on vyrůstal s Legem a má u rodičů a prarodičů spousty stavebnic a jen čeká, až Martínek povyroste a budou spolu stavět.

Dobře ví, že to není žádná zbytečnost na chvíli, ale správně investované peníze do vývoje dítěte. Tato stavebnice nejen podporujete trpělivost, učí barvy, ale rozvíjí i hmat, kreativitu a hlavně nahrazuje dlouhé vysedávání u televize či počítače. Jsme do Lega fandové celá rodinka, tak se nejspíš složíme a bude to náš společný dárek k Marťáskovým narozeninám. Teď jen abychom to vydrželi, nerozbalili a nezačali honem stavět!

Usínám šťastná jako blecha, snad i proto mi bylo celý den celkem fajn a těším se, jak dopadne víkend.

Související odkazy:
5. až 40. týden těhotenství
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 11. týden

obrázek deník
dětský bazárek