Hodnotit / sdílet na:

11.09.2009: PÁTEK, OPĚT KREV V MOČI

obrázek deník
Dnes to mám přímo nabité. Hned jak jsem dala malého do školičky a vyvenčila Kouďáka, tak jsem frčela na gynekologii. Byla jsem objednaná na devátou, ale jelikož je to vždy na dlouho, tak jsem už během noci přemýšlela, zda to vůbec stihnu, abych dorazila pro malíčka včas do školky. Paní učitelku jsem na to raději upozornila, byla vstřícná, že se to nějak udělá, ať se hlavně nenervuju.

U doktorky jsem hned v čekárně nevycházela z údivu. Seděla tam jen jedna těhulka, že by za to mohl ten pátek??? Možná se paní doktorka někam chystá a proto je nás na dnešek objednáno tak málo. Zkrátka dobrá zpráva hned na začátku, to by mohl být šťastný den. Než jsem se stihla rozsedět, šla jsem na řadu.

Vše dopadlo relativně dobře, malá se zdá být v pořádku, já dostala předpis na magnesium ohledně tvrdnutí břicha. Bohužel mi už podruhé našli krev v moči, tak mi paní doktorka, prý pro jistotu, napsala žádanku na urologické vyšetření. Vysvětlila mi, že mohla jen prasknout nějaká žilka, ať zachovám klid, že se zatím nic neděje.

Takže super den se nekoná …Ono se to lehce řekne, ale při mé smůle, kdy mám pocit, že se na mně sype jeden problém za druhým, bych ráda viděla toho, kdo by zůstal klidný. Už se na to vykašlu, aspoň že ta malá je snad v pořádku!

Tím, že mi vybyl čas, zavolala jsem do bytového studia, zda by na mně dnes měli čas, abychom udělali nějaký pokrok v návrhu kuchyně a dodělávky dětského pokojíčku. Náhodou měli, tak honem se přemístit, čas neúprosně běží.

Návrh kuchyně mě mile překvapil, je to pojaté v moderním stylu, přitom s množstvím tolik potřebného úložného prostoru. Vypracované máme teď tedy dva návrhy, ze dvou rozdílných studiíí, tak to o víkendu s Markem projdeme a zhodnotíme i po finanční stránce.

Cenově to bude každopádně nářez, ale máme slíbenou půjčku od rodičů, aby splácení nebylo tolik šibeniční jako u banky, tak se to snad nějak zvládne. Nebudu se tím teď nervovat, peníze budou, jen my nebudeme, všechno se dá snad případně prodat, když bude nejhůř a splátky nezvládneme!

Po jedenácté jsme schůzku ukončili, cestou k autu jsem si koupila alespoň tvarohový koláč, protože mi začalo být proklatě mizerně. Nic jsem od rána nejedla, v žaludku mi kňouralo a začala se mi točit hlava, pocit jak na omdlení. Poslední dobou to mívám často, snad nebudu mít nakonec ještě cukrovku, to by mi ke všemu ještě scházelo!!!!

Do školky jsem to stihla jen taktak, děti co tam spinkají, tak už ležely. Spousta dětí tam spinká, i když jsou jejich maminky doma. My to zatím necháváme na Martínkovi, až se sám rozhodne, nechceme mu školku v žádném případě znepříjemnit. Zatím se každý den ujišťuje, že pro něho po obědě někdo přijde. Časem se to jistě zlomí, není přece kam spěchat!

Související odkazy:
Nebezpečná rýma a zánět u novorozenců, kojenců a malých dětí
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 23. týden

obrázek deník