Hodnotit / sdílet na:

27.11.2009: PÁTEK, PARÁDNÍ PŘEKVÁPKO

obrázek deník
Včerejší cvičení bylo pro mně asi to nejnamáhavější. Jóga mě sice baví, ale přes to moje veliké bříško se mi spousta cviků už dělá špatně a některé dokonce ani neudělám. Po cvičení jsem jela hned pro Martínka k rodičům a spěchali jsme domů, abychom to ještě rychle obešli s Koudym a dostali se tentokrát včas do postýlky.

Ráno se mi nechtělo vylézt z postele. Nejraději bych zamáčkla budík a zahrabala se pod duchnu, ale Martínek byl plný energie, těšil se do školky. Ta tma ráno i brzo odpoledne působí na mně depresivně, je to čas spíš pro zimní spánek. Mně by se teď také hodil a až bych procitla, bylo by vše za mnou. Malá by ležela hezky vedle mně na posteli, ..... ale to je bohužel jen krásný sen.

Kolem 10. hodiny mi volali z práce, že tam ještě nemají ukončení mé neschopenky a nástup na mateřskou dovolenou. Úplně mě zamrazilo, s paní doktorkou jsem se minule dohodla, že to sestra mému zaměstnavateli co nejdříve pošle. Když mi to totiž chtěla gynekoložka vypsat, musela náhle ošetřit akutní případ. Vzhledem k tomu, že jsem nemohla kvůli malému déle čekat, slíbily to poslat, ale zřejmě to pak obě pustily z hlavy.

No nic, šla jsem tedy volat na gynekologii. Sestra mě dost neochotně přepojila na paní doktorku, ta si vzpomněla a moc se omlouvala. Jelikož věděla, že to mám se školkou trochu komplikované, nabídla mi, ať se stavím kdykoliv a řeknu sestře, abych nemusela čekat.

Neměla jsem stání, chtěla jsem mít vše co nejdříve z krku. Na nic jsem nečekala a rozjela se na gynekologii. Čekárna byla jako tradičně plná, když jsem ťukala na dveře, měla jsem pocit, že mě ty ostatní svými pohledy přímo upalují. Ale co, možná bych reagovala stejně. Moje vina to však nebyla, tak jaképak ohledy. Vše bylo rychle vyřízeno, ještě zajet do zaměstnání….

Martínka jsem stihla vyzvednout ze školky včas a když jsme přijeli domů, čekalo nás opravdu milééé překvapení. Marek se na nás křenil hnedle ve dveřích. Přitom mi ten mizera nedal vůbec vědět, že se už vrací domů, a to mi ráno psal a včera telefonoval. To si pěkně vypije, takhle nás překvapit, co kdybych měla doma návštěvu a dokonce pánskou????

Zbytek dne byl úžasný, připadalo mi, že se vznáším. Marek se opravdu snažil, aby nám vše vynahradil. Mimo to, že nám dovezl spoustu dárků, hladil mi při každé příležitosti bříško... Tentokrát na něm bylo zřetelně vidět, že se mu po nás opravdu móóóc stýskalo. Ani nenadával, když viděl výpis z účtu, ….. Nejsem naivní, abych si myslela, že bude po zbytek dnů vše jen krásné, ale trochu romantiky nikdy neuškodí, spíš naopak, člověk se pak cítí o mnoho líp!!!!

Související odkazy:
Podzimní očista organismu
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 34. týden

obrázek deník