Hodnotit / sdílet na:

05.06.2009: PÁTEK, PŘÍJEZD MILOVANÉHO PARTNERA

obrázek deník
Dnes jsem spala, jako mimino celou noc. Vyspala jsem se přímo dorůžova, to asi proto, že má přijet můj partner, Marťáskův tatínek.

Hned po snídani jsem vyrazila s pejskem na procházku, potom jsme s mamčou a malým jeli nakoupit do města. V Tescu byly slevy nejen na kuřata......, ale i výrobky Nivea, tak jsem nakupovali.

Maminka si vybrala krém, tak jsem byla ráda, že jí ho dodatečně koupím k svátku. Nedáváme si žádné drahé dárky, jednak nemáme nikdo peněz nazbyt a je i těžké stále něco vymýšlet, aby to nebyla zbytečnost. Aspoň maličkost však jistě každého potěší, je to spíš o tom, dát najevo, že člověk na toho druhého myslí, že na něho nezapomíná i přes veškeré vlastní problémy a starosti, že ho má rád.

Sotva jsme se vrátili z obchodu, letěla jsem na záchod zvracet. Na oběd jsem si dala jen polévku a čekala, co to se mnou udělá.

Záhy dorazil můj přítel, milovaný Marek. To bylo vítání, hlavně s malým a naším hafíkem Koudim. Sice se o oba naše kluky starám převážně já (přítel není každý den doma), ale uznávaným páníčkem, hlavně u Kouďáka je on. Chlupy byly během chvilky po celé místnosti, náš buldoček začal s línáním letos až dost pozdě, takže toho bylo skoro na lopatu.

Do toho všeho přijel za námi po práci i můj otec. To bylo radosti, jak na Starém Bělidle. Konečně jsme zasedli všichni společně ke stolu a jako pořádná rodinka jsme zbaštili zbytek výbornýho oběda, po kterém jsem se i já cítila skvěle.

Po obědě jsme šli ruku v ruce s přítelem na procházku. Naši šli k volbáma a vzali Martínka sebou, abychom si s přítelem užili chvilky něžných dotyků a velkých líbaček po téměř dvou týdnech odloučení.

Odpolko chlapi zalehli k fotbálku s Maltou a jelikož bylo teprve 17 hodin a venku bylo hezky, šla jsem ještě s malým a babičkou ven na dětské hřiště. Dělání báboviček a stavění hradů z písku Martínka baví, tak jsme tam vydrželi hezkou chvilku.

Po koupání si malý hrál v pokojíčku s babičkou a dědou. Když usnul, šla jsem občíhnout do kuchyně, jak taťka vykosťuje kuřata, aby z toho byly pěkné řízečky a my nemuseli kupovat drahé prsní řízky. Zpracovali jsme osm kuřat, tak si povezu v termo tašce i domů, to bude bašta. Ze zbytků bude kuřecí vývar. Příště se už do toho pustím sama, vlastně to není nic těžkého a dá se tak hodně ušetřit!

K večeru mi bylo nějak divně, ale vydýchala jsem to. Asi na mně pozitivně působí návrat přítele, který mě držel během noci něžně v náručí a oběma se nám hezky spalo.

To je pro dnešek vše a spolu se mnou se můžete těšit, co přinese zítřek.

Související odkazy:
Šestinedělí
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 9. týden

obrázek deník
dětský bazárek