Hodnotit / sdílet na:

23.10.2009: PÁTEK, REKLAMOVAT SE MNOHÝM VYPLÁCÍ

obrázek deník
Hned po školce jsem vyrazila na nákup. Odpoledne odjíždím s malým k dědovi, tak aby měl Marek něco v lednici. V práci má službu, takže přijede až v sobotu navečer, tedy s námi nejede. Rozhodně není ten typ, co by se hned stavil v obchoďáku a něco si nakoupil, raději bude jíst jen starý chléb s málem, jen aby už nikam nemusel.

Zajela jsem jenom do Tesca. Potřebovala jsem ještě koupit nějaký dárek pro dědu, tak ať zvládnu vše pod jednou střechou. Děda, i když mu je už přes 80 let, je stále soběstačný a ke všemu výborný kuchař. Minule si stěžoval, že už mu všechno padá z ruky, rozbil si zapékací mísu. Vím, že v ní rád vařil, tak jsem zamířila hned k domácím potřebám, zda by neměli něco šikovného. Hned mi padl do oka bílý kameninový pekáček, tak jsem to víc neřešila a honem k pokladně.

U informací, kde jsem si chtěla něco ověřit, jsem byla svědkem reklamace spodního prádla. Paní vracela kalhotky, z nichž lezla lykra na všechny strany. Prádlo ovšem už něco pomatovalo, protože takhle nevypadá ani zapraný hadr. Nedivím se, že prodejci hudrují na dvouleté záruky, protože někteří lidé toho opravdu zneužívají, ale vzali jí to!

Zážitek s reklamací mě natolik inspiroval, že hned jak jsem dorazila domů, šla jsem rachlat v krabičce, kam si dávám lístky na záruku. Praskla mi totiž už podruhé kostice v košíčku u podprsenky. Poprvé jsem podprsenku vyhodila, ale tato byla dost drahá a já ji měla oblečenou jen párkrát. Bylo mi jí líto, tak jsem ji uložila do šuplíčku a přemýšlela, jak by to šlo vyměnit. Každá podprsenka má však trochu jiný tvar, tak mi tam od žádné jiné, co jsem byla ochotna zlikvidovat, kostice nepasovala. Přišlo mi to trapné reklamovat prádlo, ale když jsem viděla, čeho se jiní neštítí, tak bych byla hloupá.

Tu první podprsenku jsem měla z asijského obchodu, ale tato byla z Tesca a drát také prasknul. Kdoví, odkud jim zboží chodí, možná bychom se pěkně divili, až bychom zjistili, že to je všechno jeden zdroj. Nakonec jsem doklad našla, tedy hurááá, hned příští týden vyřídím.

Ještě jsem rychle uvařila hovězí guláš, do soboty se Markovi pěkně rozleží a šla postupně nanosit vše potřebné do auta. Vždy to vypadá, že se někam stěhujeme, jenže s tím počasím člověk neví. Celou noc pršelo, pak se udělalo docela teplo, ale zas hlásí ochlazení......

Pro Martínka do školky jsem zajela už i s Koudym. Cestujeme s malým nejraději na spinkání, chvíli si odpočine a cesta mu pak nepřipadá tak protivná a dlouhá. Koudyho jsme vyložili u Markových rodičů, jedeme jen na víkend, tak abychom ho cestou zbytečně nestresovali. Marek si ho v neděli vyzvedne, alespoň se pozdraví s rodiči. Bydlíme sice v jednom městě, ale s jeho rodiči se vidím a vše zařizuji spíš jen já. Volný čas se někam ztrácí nebo ho stále více ubýváááá.

Související odkazy:
Otěhotnění
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 29. týden

obrázek deník