Hodnotit / sdílet na:

28.08.2009: PÁTEK, RELAX NA KOSMETICE

obrázek deník
Tak dnes je už pátek, od rána se s Martínkem těšíme, že odpoledne přijede tatínek. Jsem objednaná na kosmetiku, ale Marek mívá zpoždění, tak nebudu nic riskovat a malého raději odvezu před obědem k babičce a dědovi.

Na ranní procházce jsme potkali známou z plavání. Iva bydlí kousek od nás, tak jsme si mohly chvíli pokecat. Oba naši kluci měli kolo, tak se hned hnali na hřiště, kde si dávali závod. My aspoň stihly domluvit úterní nástup našich dětí do školky a vše kolem, jako co si vzít, zda koupit paní učitelce kytičku …..

Ondrášek bude chodit s naším Martínkem do stejného oddělení a i on se moc těší, na rozdíl od nás maminek, jenž jsme vynervované, stále přemítáme, zda to tam ti naši kluci bez nás zvládnou,….. Prostě klasické maminy.

Nakonec jsme se natolik zapovídaly, že to pak byl pořádný fofr, abych vše stihla a dorazila na kosmetiku včas. Dokud jsme neměli Martínka, tak jsem na kosmetiku chodila pravidelně, minimálně jednou za měsíc. Potom už nezbýval čas. Když už jsem měla hlídání, šla jsem si raději lehnout nebo zajela na kafe s holkama, do obchoďáku, zacvičit si, …. Myslím, že podobné situace zažívá každá maminka na mateřské.

Vím, že je to chyba, člověk by měl o sebe pečovat v každé době, zvláště má-li problematickou pleť, což já bohužel už od puberty mám. Moje mastná pleť je z hlediska vzniku akné dost riziková. Mám otevřené póry v oblasti tváří a na nose ty nehezké černé tečky. Při prvním těhotenství se mi pleť o dost zlepšila a během kojení jsem úplně rozkvetla. Nyní to bohužel není stejné. Pleť se mi naopak zhoršila, že by za to mohla ta naše holčička????

Kosmetička byla asi v mém věku. Během ošetřování jsme si pěkně popovídaly, člověk si uvědomí, že každý z nás má nějaký problém. Nakonec mi doporučila, abych zkusila zvýšit přísun vitamínů a také zařadila očistu ledvin pomocí bylinné čajové směsi. Mám zkusit doplnit vitamín C, B, A, E a z minerálů zinek, hořčík a křemík.

Bylinnou směs pro úpravu funkce ledvin v saloně prodávají. Nejprve se však poradím na gynekologii. Sama se bojím něco nasadit, i ty vitamíny navíc. Beru už multivitaminy určené přímo pro těhotné, tak aby toho nebylo naráz moc.

Po kosmetice jsem se cítila velice příjemně, taková čisťoučká. Pokusím se chodit častěji. Udělalo mi to velkou radost, posílilo sebevědomí. Bohužel je to z velké části i o penězích, takže uvidíme.....

Související odkazy:
Těhotenský test
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 21. týden

obrázek deník