Hodnotit / sdílet na:

03.08.2009: PONDĚLÍ, AŤ MI DRBNY VLEZOU NA ZÁDA

obrázek deník
V noci to pěkně bouřilo a chvílemi prudký liják zaflakoval otevřenými okny až do bytu. Moc jsem se nevyspala. Stále dokola jsem okna zavírala a když se déšť zmírnil, tak opět otvírala, při zavřených jsem nemohla vůbec spát. Chlapi sebou také mlátili na posteli, ale že by je to jinak vyvádělo z míry, to tedy ne.

Ráno jsem tedy náležitě nevyspalá a nerudná, tak jsem moc ráda, že se ozvali Markovi rodiče a Martínka si vzali až do úterka k sobě. Když bude hezky, tak mu dají na lodžii bazének a může se pěkně ráchat, já si zatím oběhnu a zařídím potřebné věci. Také jsem ještě nestihla vyprat ty hory prádla z minulého týdne, takže se určitě nudit nebudu.

Musím dnes zajet do práce, abych se domluvila ohledně kontrolky, jelikož Martínkovi už budou tři roky. Jsem dost nevózní, jaké mi dá paní doktorka vycházky. Většinu týdne jsem sama a poručit hafíkovi, kdy má čůrat a Martínkovi, kdy můžeme a nemůžeme jít ven, to si dovedu jen těžko představit.

V práci jsem hned v první kanceláři narazila na pár kyselých obličejů. Zkazilo mi to ještě více i tak dost blbou náladu. U bývalých kolegů v kanclu jsem se dozvěděla, že jedna snaživka tu o mně roznáší klepy, že jsem si to pěkně naplánovala, že jsem o svém těhotenství věděla už když jsem podepisovala smlouvu na nové místo a zbytečně tak blokovala místo někomu jinému, .....

Kdybych nevěděla, jaké to je, stále doufat, že se zadaří a ono pořád nic, čímž si právě ona prochází, tak bych snad na ni vlítla. Nejraději bych po ní hodila těhotenský průkaz, aby viděla, v kterém jsem týdnu a konečně dala pokoj.

Moc mě to mrzí, ale teď jsou moje priority úplně jinde, tak mi mohou všechny drbny vlézt akorát tak na záda. Jdu ještě za šéfem, abychom si to vyříkali z očí do očí. On se však pouze směje, že mu jsou nějaké drby ukradený. Přesně to jsem potřebovala slyšet, hned mi je líp. Už ani nejdu za holkama, je mi fajn a to si nenechám nikým ani ničím zkazit.

Sotva dorazím domů, hned se vrhám do praní. Vždy, když se naštvu, tak jdu prát, docela mě to uklidňuje. Jemné prádlo přepírám v ruce a voda ze mně tak smývá všechnu špatnou energii a já se pak cítím o moc líp.

Večer před spaním si znova přehrávám dnešní zklamání z práce. Byla jsem tam vždy spokojená, práce mě naplňovala, všechny ty lidičky jsem měla ráda. Bohužel ekonomická krize sebou nese nejen nezaměstnanost, ale i závist. Vzhledem k tomu, že dobrá práce není a mnoho z nás má vysoké půjčky, tak se obávám, že bude ještě hůř!!

Související odkazy:
Boj proti zadržování vody v těle
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 18. týden

obrázek deník
dětský bazárek