Hodnotit / sdílet na:

30.11.2009: PONDĚLÍ, BRÁT VLASTNÍ NEDOSTATKY S HUMOREM

obrázek deník
Do školky jsme šli hezky zvesela. Martínek žil včerejším vystoupením zpěváků v SuperStar, které zahájil Karel Gott s Darou Rolins. Karel Gott se nechal dokonce slyšet, že je to pro něho velká čest, spolupracovat s tak vynikajícími mladými zpěváky, jenž si vybrali písně z jeho repertoáru. Je to opravdu pan zpěvák s velkým Z, který se na rozdíl od jiných, nebojí nástupu nové generace nadějných zpěváků.

Martínek vedle mně celou cestu poskakoval a přitom mě neustále bombardoval otázkami, kdo si myslím, že tentokrát vypadne. Zná jména všech účastníků, fandí zejména M. Šmajdovi, kterého často s dětskou kytarou v ruce napodobuje. Škoda, že tento pořad běží až od osmi hodin večer a je ke všemu masivně proložen reklamou, tudíž se jeho délka uměle natahuje.

Sotva stačí dva finalisté odzpívat, už je tu reklama. Je mi jasné, že se reklama v takto sledovaném pořadu platí téměř zlatem a tudíž její zadavatelé chtějí být co nejvíce vidět, ale na druhou stranu jsou tu děti, které musí druhý den brzo ráno vstávat, ať už do školky či do školy. Možná by se nad tím mohl někdo zamyslet a vysílání zařadit místo neděle na sobotu. Není to přeci jen pořad výhradně pro dospělé, z nichž mnozí to vůbec nesledují. Naopak je mnoho hudebně nadaných dětí, které to nesmírně baví a ty to z časového důvodu sledovat nemohou.

Jako obvykle to všem v SuperStar moc slušelo. Moji finalistkou je moderátorka Adéla Banášová. Nepatří sice mezi nejkrásnější ženy, ale je vždy tak bezvadně nalíčená a oblečená, k tomu velice sympatická, že předčí i kdejakou mis. Obdivuji lidičky, jenž dokážou s humorem poukázat i na vlastní nedostatky a tím z nich udělat málem přednosti.

Ty všechny kadeřníky a vizážisty jim opravdu závidím. Také bych ráda zašla do nějakého salónu, kde by mi řekli, jaké oblečení si vybrat, aby zakrylo moje nedostatky a naopak podtrhlo moje přednosti. Záleží totiž nejen na střihu oblečení, ale i na jeho barvě, délce a podobně. Také vhodně zvolená barva vlasů a účes dokáže udělat divy. Jak by se asi Marek tvářil, až by mě viděl po takové úpravě od vizážistů a kadeřníků???

Bohužel je to jen moje tajné přání, takový ten sen, co se nesplní, ale bylo by to krásné…. Neznám ženu, která by nechtěla takovou proměnu absolvovat, zvlášť v mém stavu, kdy si připadám jak oteklá valící se koule. Možná to vše přeháním a spoustu věcí si jen namlouvám, jelikož se tak uvnitř cítím. Třeba mě vnímá okolí úplně jinak a některé ženy mi dokonce můj stav i s mým vzhledem tiše závidí..... Co by za to mnohá žena dala, nosit v bříšku svoje miminko, zatím co já hudrám a zaobírám se tím, jak zrovna vypadám!

Odpoledne jsem si s Martínkem četli ze Sluníčka, stříhali a doplňovali obrázky. Složili jsme parádní žirafu, jednu už má, tak se mu bude hodit do páru.

Večer jsem si zkontrolovala soupis potřebných věcí s sebou do porodnice, abych v tom předvánočním shonu na něco nezapomněla a případně ještě dokoupila. Nechci nic nechávat náhodě, nejpozději v půlce prosince chci mít tašku sbalenou a uloženou hezky ve skříni v potovostní poloze. Kdo ví, co nám Ježíšek letos nadělí????

Související odkazy:
Jak správně hubnout!
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 35. týden