Hodnotit / sdílet na:

22.06.2009: PONDĚLÍ, DEN BLBEC

obrázek deník
Zas tu máme nový týden a s ním i nové zážitky. U mně ten dnešní den opravdu stál za to.

Autíčko se definitivně rozlobilo a nechalo mě i s malým stát v odlehlé části města. Ještě, že to nebylo někde na křižovatce, ale v méně frekventované ulici. Zrovna jsem jela z obchoďáku, chtěla jsem hodit boty do opravy, ale už jsme se nerozjeli.

Před necelými dvěma týdny nám sice baterku švagřík nabil, ale má už holka odloužíno. Bohužel do toho začalo lejt jak z konve. Volala jsem, jak jinak, opět švagrovi, který si po právu na nás od plic zanadával. Zlobil se, že jsme odložili nákup nové baterky, ale jak se říká, pozdě bycha honit.

Nervičky začaly opět pracovat, začala jsem z toho brečet, mám vztek na Marka, že musím řešit tyto věci a přitom otravovat druhé, ale není mi to nic platné. Přitom stačilo dojet koupit tu baterku už minulý týden. Jenže, to se furt šetří, aby bylo za tři a nakonec to stejně člověka nemine a jsou s tím jen další problémy.

Déšť neustával, čekání se mi zdálo už nekonečné, pomyslela jsem si, že jsou asi všude zácpy, takže to ještě nějaký čas potrvá. Ráno to vypadalo slibně, dokonce bylo dusno, tak jsme si vyrazili celkem nalehko a už nám začala být zima.

Když vedle nás zabrzdilo švagrovo auto a dokonce i déšť se zmírnil, připadalo mi to jako vysvobození. Novou baterku koupil švagr cestou, tak ji už zručně vyměnil, za chvíli se tím už může živit, ale to jsem raději neříkala nahlas, protože vím že je jeho čas drahý....

Malý už začal usínat, přikryla jsem ho aspoň svým svetrem, ale už je vyhráno a frčíme k domovu. Díky švagříku, ještě že tě máme!

Doma jsme rychle shodili ze sebe mokré oblečení, vybalili nákup, k obědu si dali jen housky s máslem a honem do postele, abychom z toho ještě neomarodili. Spánek nám oběma bodnul, venku bylo stále hnusně, ani se mi nechtělo z postele. Bohužel musíme ven s Kouďákem, ale nebyli jsme tam dlouho.

K večeru si Martínek modeloval, já si pustila rádio a snažila se zapomenout na ten dnešní den "blbec".

Aspoň, že to malé ve mně má rozum a dnes nezvracím, protože jinak už fakt nevím!

Související odkazy:
Jak zvládnout dítě
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 12. týden

obrázek deníkDětská výživa

dětský bazárek