Hodnotit / sdílet na:

19.10.2009: PONDÉLÍ, HURÁ DO VYHŘÁTÉHO BYTEČKU

obrázek deník
Dnes se Martínek moc těšil do školičky, mají lepit obrázky z listů a učit se novou říkanku. Bohužel stále kašle, ale teplotu neměl, tak jsem mu nechtěla kazit radost. Uvidíme, jak to bude pokračovat dál, případně s ním zajedu k doktorce, aby ho alespoň poslechla, případně mu udělala výtěr v krčku. Co chodí do školky, tak se nám kašel stále dokola vrací, asi malému kolektiv zrovna moc nesvědčí, přitom se mu tam moc líbí.

Jen co jsem si odbyla ranní povinnosti, naložila jsem počítač, abych ho odvezla k Markovým rodičům, kde si ho vyzvedne švagr. Včera nás moc nepotěšil, potvrdil problém s diskem, dokonce nás podezříval, že jsme s notebookem někde klepli, že to není normální, ale opravdu se to stalo z ničeho nic.

Každopádně se musíme s počítačem minimálně na týden rozloučit. Švagr se pokusí pomocí specielních programů nějaká data zachránit, disk ozdravit a pak nainstalovat zpět všechny ovládací programy. Je to machr, i když vystudoval ekonomii, tak se vyzná i v počítačích. Obdivuji jeho znalosti, pro mně je to španělská vesnice Ušetří nám nejen peníze za opravu, ale pokusí se, i když složitě a pracně, zachránit fotečky, s čímž by se v servisu asi nezdržovali.

U rodičů jsem se zdržela jen chvíli. Babička chtěla mrknout na novou kampaň do Tchiba a já nebyla proti. Kameňák byl narvaný k prasknutí, je vidět, že se vánoce blíží. Měli různé bytové doplňky včetně foto rámečků a svícinků. Mně učarovaly umělé kaktusy, nedokázala jsem je tam nechat, byly opravdu, jak živé. Do nového bytečku se budou jistě hodit.

Chtěly jsme si ještě dát kafíčko, ale bylo tam tolik lidí, že nás chuť dočista přešla. Jelikož zbývaly ještě dvě hodiny do vyzvednutí malíčka, zaskočily jsme do nedalekého sekáčku se značkovým zbožím. Musely jsme se opravdu držet. Na holčičky toho měli, až oči přecházely. Je to však zbytečné, kolikrát se to ani nevynosí a korunka ke korunce....

S prázdnou jsme nakonec z obchůdku neodešly. Babička koupila naší nenarozené princezničce vypodložené hnědé rolky od Nextu a já k nim dokoupila bílý vypodložený svetřík s kapucí. Dohromady to vypadalo suprově, už se těším, až to vyperu a zařadím ve skříni na tu správnou kupičku.

Do školky jsem to nakonec stihla jen taka tak. Martínek mi hned na skříňce s výrobky ukazoval svoje dnešní výtvory. Nakonec nepracovaly s listy, protože na ně spousta dětí přes neděli zapomněla, ale vyráběly houby z papíru. Lepily na ně vatu a sypaly ovesné vločky, aby vypadaly jako muchomůrky, bylo to moc pěkné.

Cestou domů jsem si vyslechla novou říkanku o ježečkovi, který nese houby na zádech…. Zřejmě to byla říkanka hodící se k dnešním výrobkům. Jsem moc ráda, že si to Martínek ve školce užívá, ještě aby tak nestonal a bude to super. Jelikož byla i přes poledne vlezlá zima, přidali jsme všichni do kroku a hurá do vyhřátého bytečku!!!!

Související odkazy:
Než se narodí - výbavička pro novorozence
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 29. týden

obrázek deník