Hodnotit / sdílet na:

24.08.2009: PONDĚLÍ, JE LIBO SECOND HAND???

obrázek deník
Je tu pondělí, sluníčko nám zalévá sluncem celý byt, je totiž situovaný na východ. Rána jsou tu nejkrásnější, bydlíme i dostatečně vysoko, takže máme z balkónu překrásný výhled do dáli. Letní posezení u čaje nebo kávičky je tu jedinečné. Bohužel vždy ráno spěchám, honem na procházku s Koudym, něco zařídit, nakoupit, …. a na pohodičku už tolik času nezbývá.

Při pohledu do kalendáře zjišťuji, že se kvapem blíží konec prázdnin. Aspoň že se ten srpen dětem vyvedl a užily si sluníčka, vody a letních radovánek. Poslední dobou je klima úplně naruby, jaro téměř vymizelo, z kabátu jdeme rovnou do triček. Až do června bývá teplo a jen dětem začnou prázdniny, tak se ochladí, přijdou vichry, záplavy,…..

Letos nám meterologové na oplátku předpovídají teplý podzim až do října, což bych zvláště letos uvítala. Ještě jsem nestihla nakoupit nějaký teplejší ohoz a ani se mi do velké garderoby dvakrát investovat nechce. Tak uvidíme, hlavně aby jim ta předpověď vyšla!!!!

Dnes máme společně s rodiči Marka v plánu cestu do města. Děda půjde s Martínkem do zverimexu omrknout nové přírůstky zvířátek, to on přímo miluje. My s babičkou zatím navštívíme nově otevřený sekáček. Dostala jsem typ od kamarádky, která má tyto obchůdky v malíčku a chodí tím pádem značkově oblečená od hlavy až k patě, tak to chceme zkusit.

Od té doby, co už víme, že to bude holčička, tak jsem na nákup přímo nažhavená. Dosud jsem jen toužebně obdivovala překrásné dívčí kousky, na chlapečky toho vždy bylo jen velice málo. Jsem tedy šťastná, že i já si konečně pořádně pohrabu.

Sekáček nás opravdu mile překvapil. Vše bylo čisté, některé kousky od NEXT byly dokonce i nové. Babička mi koupila pro naši princezničku nádhernou zimní kombinézku. Byla sice dražší, ale tak heboučká a okouzlující, že jsme ji tam nemohly nechat. Já vybrala riflové šatičky od LADY BIRD, k tomu punčocháčky a sněhobílou mikču GAP. Mám tedy nejen super úlovky, ale i skvělou náladu.

Na Martínka bohužel nic neměli, ale s tím jsem tak trochu počítala. Ohlídám něco v C&A, bývají tam občas i slušné slevy nebo budu hlídat na bazárku. Znám mamči, které by v second handu nic nekoupily, ale mně na tom nepřipadá nic špatného. Jsem naopak ráda, že ušetřím a ještě nakoupím věcičky, které kolem mně každý nemá. Také na bazárku ráda nakupuji a zatím jsem měla pokaždé štěstí na solidní prodejce.

S klukama jsme se sešli v dětském koutku obchoďáku. Vypadali také spokojeně, Matásek v jedné ručičce svíral kornout se zmrzlinou a v druhé, co to tam ten uličník zase máááá???? Tak se mu podařilo vydyndat na dědovi další přírůstek do jeho ZOO, tentokrát je to, jak mi s radostí ukazuje, máma lev.

Nakonec jsme si dali společně oběd v KFC. Zatím, co jsme si povídali, tak si malíček pohrál s ostatními dětmi. Tentokrát ani neodporoval, když jsem zavelela na odchod. Na hodinkách už byla jedna pryč, což je tak korát na jeho popolední spánek. Já toho mám také celkem dost, už se těším, jak si hodím nohy na podhlavník a možná si i na chvíli schrupnu.

Po spinkání jsme šli na procházku s hafíkem a zbytek dne jsme strávili před barákem na hřišti. Ještě večer jsem šla vyprat nově nakoupené věcičky, abych je zítra, až přijede Marek, mohla pěkně vystavit na ramínka a předvést mu je v plné kráse.

Související odkazy:
Boj proti zadržování vody v těle
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 21. týden

obrázek deník