Hodnotit / sdílet na:

08.06.2009: PONDĚLÍ, KONEC CHALUPAŘENÍ

obrázek deník
V noci jsem se stále budila, asi to bylo tím, že jsem měla obavy, aby přítel nezaspal do práce. Také se ve mně nějak podivně vařilo večerní jídlo, ale ustála jsem to.

Sluníčko snad vytušilo, že už se zítra vracíme do víru velkoměsta, tak nám nachystalo pěkný slunečný den. Užívali jsme si na zahrádce, Marťásek zaléval s babičkou záhonky, rejdil s dětským zahradním kolečkem a lopatou, tvářil se důležitě a přiváděl nás ke smíchu. Občas někde objevil odkvetlou pampelišku a foukal a foukal...

Po obědě jsem se šla natáhnout, snědla jsem sice toho k obědu jen trochu, ale šlo to ven, tak abych se vzchopila.

Když se vrátil můj otec z práce, byl už malý vzhůru. Sebrali se a šli spolu něco kutit. Martínek má to dětské umělé nářadíčko, děda mu vždy dá kousek dřívka a pak spolu něco vyrábějí. Je na něm vidět, že dětičky téměř ve všem rády napodobují dospělé, škoda, že jim to nevydrží!

K večeru jsem ještě zajela s mamčou do obchodu, aby naši doplnili zásoby. Nebylo ani moc lidí, snažily jsme se to vzít hopem, tak jsem to i zvládla.

Večer byl už v duchu našeho odjezdu, ale snažili jsme se o tom nemluvit.
Je to vždy těžké, ale na druhou stranu máme každý zajetý už svůj styl života, takže se k němu vrátíme, vzájemně si od sebe odpočineme a o to více se zas budeme na sebe těšit.

Pobyt zde v přírodě nám s malým prospěl. Bylo fajn i to, že jsem věděla, že tu je stále někdo s náma, kdyby bylo nejhůř. Doma máme zase rodiče od přítele, sice ještě pracují, ale směnují, takže se to v případě nouze vždy nějak udělá, takže si nemohu vůbec stěžovat.

Takže poslední noc na chaloupce, ať je klidná a nabereme hodně síly, zítra ji určitě na našich silnicích budeme potřebovat. Tak dobrou........

Související odkazy:
Snižování hmotnosti - přehled možných způsobů
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 10. týden

obrázek deník
dětský bazárek