Hodnotit / sdílet na:

14.12.2009: PONDĚLÍ, PŘEDSTARTOVNÍ SERVIS KOČÁRKU

obrázek deník
Ráno jsem se oproti víkendu cítila o hodně líp. Hned jak jsem odvedla malého do školky, zajela jsem do servisu kočárků. Marek mi ještě večer naložil kočár do kufru auta, abych nemusela nic tahat, tak to bylo v pohodě.

Od nákupu nového kočárku jsme upustili, ten náš se mi stále moc líbí a jak to slyším, tak bude asi z těch kočárků ten nejlepší. Pouze rukověť potřebovala už vyměnit. Guma, kterou byla rukověť potažená, se začala místy kroutit a drolit. Objednala jsem však raději celkový servis, aby vše promazali, případně vyměnili i sjeté kolečko a kočárek zas bude jako nový. Škoda, že už Peg-perego nedělá tyto kočárky ve čtyřkolce, ale stejně jako jiní výrobci přešli i oni na módní trojkolky.

S kým mluvím, tak by raději bral čtyřkolku, tak jen se divím, že si neudělají nějaký průzkum mezi lidmi. Přitom jejich sportovní verze patří k těm nejlepším. Kočárek se dá sklopit do úplného lehu a i tříleté dítě se v něm bez problémů a v pohodě vyspí. Také při jízdě na kolečkových bruslích se nám osvědčil, není tedy důvod, kočárek měnit.

Kočárek si v servisu nechali, tak jsem se domů vrátila poměrně brzy. S Martínkem jsem se domluvila, že ho vyzvednu ze školky až po poledním spinkání, tak jsem se rozhodla využít čas pro další stěhování. Pomalu jsem nanosila do auta lehčí krabice s hračkami, přidala i nějaké věci z komory a vše odvezla do nového bytečku.

Hrací stoleček od Fischer - Price mi při vykládání málem vyklouznul z ruky a jak jsem balancovala a chtěla ho zachránit, tak jsem nakonec sama málem skončila na zemi. Pomohlo mi, že jsem se zachytila o auto. První moje myšlenky byly, že jsem mohla ten nádherný stoleček rozbít a až po chvíli mi docvaklo, že jsem mohla sama sobě nebo dokonce i naší malé pěkně ublížit.

Je to zvláštní, že člověk nejprve myslí na materiální hodnoty a až pak myslí na sebe. Byla jsem ráda, že to dobře dopadlo a s velkou opatrností jsem vše odnášela k výtahu. V bytečku jsem vše urovnala do prázdného koutu a náležitě se kochala tím, co je už hotovo.

Poslední měsíc se vše konečně pohnulo, příští týden nám namontují zbylé vestavné skříně, pak se úplně zkompletuje dětský pokojíček a na Štědrý den ...... možná zasedneme už v novém ke stolu. Uvidíme, tajně doufám, že nenastanou žádné komplikace, i když.....

Kolem šesté večer jsme vyrazili s Martínkem na náhradní lekci plavání. Marek se snaží jezdit domů a chodit už s malým sám, ale dnes mu to nevyšlo. V pondělí je v práci vždy mnoho nevyřešených úkolů, hotový blázinec, tak naopak zůstává v práci až dlouho do večere. Plavání jsme zvládli sami, malý měl jinou cvičitelku, ale i ta ho moc chválila. Těším se až bude léto a náš prcek to na plovárně pěkně rozbalí.

Cestou domů jsme se ještě stavili u švagrové, volala, že přes noc zůstávají u rodičů přítele, tak jestli bychom na chvíli neposvítili jejich želvičce a nedali jí najíst. Martínek to s radostí přivítal. Zvířátka miluje, doma by měl nejraději celý zvěřinec, ale mně bohatě postačí náš hafík.

Večer jsme padli do postele úplně vyčerpaní. Byl to pro oba, vlastně pro nás tři, vskutku náročný den!

Související odkazy:
Naše mimi - kočárky a golfáče
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 37. týden

obrázek deník