Hodnotit / sdílet na:

01.06.2009: PONDĚLÍ, ZLOBÍM SE NA CELÝ SVĚT

obrázek deník
Tak je tu první červnový den, sluníčko svítí už od rána, hned mám lepší náladu. Dlouho mi to ale nevydrželo.

Hned při čištění zubů se mi udělalo špatně a z procházky jsem musela malého i psa honit. Byl na nás asi super pohled, vypadalo to, že domů nedoběhnem včas. Stihla jsem to, ale jen tak, tak!

Nevím co dělám špatně, přečetla jsem hafo časopisů, snažím se držet všech doporučení. Každé ráno se trochu nasnídám, vypiju zázvorový nebo ovocný čaj. I během dne pravidelně jím, mám po ruce pořád nějakou sušenku nebo jinou drobnost a špatně je mi stáááále!

Ke všemu mě bolí pořád hlava. Na to jsem trpěla i před těhotenstvím, ale to jsem si mohla vzít prášek. Jsem nakonec v duchu ráda, že se mnou partner během těhotenství nebude každý den doma, (pracuje mimo bydliště a jezdí domů jen 2-3x týdně), protože by musel asi někam utéct.

Místo toho abych se radovala, že budeme mít miminko, že to bude nádhera, tak z toho jsem zničená, nešťastná. Stále mám jen špatnou náladu. Nechci aby to vypadalo, že se rouhám, to není pravda, já jsem móóóóc ráda, že to takhle dopadlo, ale jak je mi pořád zle, tak se zlobím na celý svět.

Mám pocit, že je blbě snad jenom mně, že ostatní těhulky jsou úplně v pohodě. Nikomu bych samozřejmě nepřála, aby mu bylo špatně, ale člověku je hned lépe, když ví, že v tom není sám…, že to i někdo jiný prožívá a cítí stejně.

Poslední plavání s prckem bylo super, až na to, že Martínek zase neposlouchal, odmlouval, byl protivný. Už vážně nevím, co s ním mám v těch jeho chvilkách dělat. Prochází zřejmě obdobím vzdoru, jinak už vážně nevím. Babičky a dědy poslouchá, je hodný, pěkně papá. Když je ale se mnou sám, tak je to někdy hrůza. Doufám, že se ve školce naučí poslušnosti a jistému řádu.

Je to první vnouček z obou stran, všichni ho samozřejmě zbožňují, ale je na vše sám. V kolektivu dětí to bude určitě fungovat úplně jinak. Uvidíme, jestli mu to prospěje v dobrém, či zlém. Já doufám, že tam bude šťastný, děti miluje a do školky se moc těší. Je i zvyklý být sám beze mně, protože bývá u rodičů třeba na celý týden. Vše ukáže čas.

Po plavání jsme jeli na oběd k babi a dědovi. Malý tam zůstal, tak jsem si jela domů trošku odpočinout. K večeru jsem vzala pejska a šli jsme procházkou pro Martínka. Ten už řádil na dětském hřišti, obrovský slon ho vždy nejen přitahuje, ale přímo fascinuje. Přišla i švagrová Pája, bylo hezky, tak jsme domů vůbec nepospíchali.

Špatně mi bylo zase až večer, šla jsem raději dříve spát, jídlo bych neudržela, tak ať to alespoň vše zaspím!

Související odkazy:
Vliv vibrací složených čísel na každého jedince
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 9. týden

obrázek deníkDětská výživa