Hodnotit / sdílet na:

25.05.2009: PONDĚLNÍ ROMANCE U ŘEKY

obrázek deník
Máme tady pondělí, začátek nového týden, jsem zvědavá, jak to s námi bude dál….


Noc i ráno v pohodě, co teď pravidelně něco konzumuji ještě hned v posteli, tak je to o hodně lepší. Když vylézám z postele, tak se mi už i tolik netočí hlava.

Malému jsem zapla pohádku, přichystala snídani a jako vždy, poklidila.

Procházka s pejskem a malíčkem byla tentokrát krásná. Ještě nebylo takové horko, ale už svítilo sluníčko, všude voněla tráva…nádhera. Šli jsme kolem řeky, oba byli nadšeni, moc se nám to líbilo. Ten svěží vánek od vody mi zklidnil hlavu, takže přestala bolet, vydrželi jsme venku docela dlouho.

Pak honem chystat na plavání kojenců a batolat. Začali jsme chodit, když malému byly 4 měsíce. Moc se nám to oběma líbí, pomáhá to vytvořit ještě silnější pouto mezi dítětem a rodiči.

Dětem se pobyt v bazénu moc líbí, nebojí se vody, ale zároveň z ní mají určitý respekt. Umí lovit věci z hloubky, dívat se pod vodou a orientovat se tak v prostoru. Časem se začnou učit i různé plavecké styly. Je to bezva.

Příští týden máme poslední hodinu. Potom si dáme měsíc pauzičku a začneme v červenci v jiné organizaci. Nejsme zde spokojené, a to celkově všichni. Dost to upadá, majitelka spoléhala na to, že nemá konkureci, a to se jí nevyplatilo. Chybí zde pořádné sociální zázemí, prostor na kulturní převlékání a podobně. V novém areálu budeme mít stejnou lektorku, děti ze skupiny taky, končíme všechny…tak to bude jistě lepší....

Od 3 let už děti budou plavat samy v bazénku, jen s lektorkou, takže mému vyvíjejícímu se miminku to nebude nijak vadit.

Zbytek dnešního dne probíhal klasicky- oběd, spinkání, procházka s pejskem. Šli jsme na dětské hřiště, malý se vyřádil, já pokecala s maminama a s budoucí švagrovou, zkrátka super.

Večer Martínek usnul jako andílek, celý den byl tedy děsně fajn, sice jsem večer opět zvracela, ale to se dá zvládnout!

Související odkazy:
Vše o plavání a dalším tvarování postavy
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 8. týden

obrázek deníkVýživa a vitamíny