Hodnotit / sdílet na:

27.06.2009: SOBOTA, OBĚD U Mc Donalds

obrázek deník
Je tu víkend a jako kdyby to tam nahoře věděli, do oken konečně svítí sluníčko. Já se cítím zatím dobře, tak nás snad čeká vydařená sobota.

Nejprve společná snídaně, což zbožňuji, poté jde Marek s Kouďákem na procházku. Chodívají spolu běhat až k řece podél vody, aby si Marek udržel fyzičku a náš buldoček si držel pěknou figuru. Musím ho pochválit, protože i když toto plemeno má sklon k zavalité postavě, tak náš Kouďák je pouze svalnatý, zkrátka fešák.

Martínek si zatím pěkně četl z knížek, zná je už celé nazpaměť. Nahlas si přeříkává celé příběhy, je to moc roztomilé poslouchat jeho upravené verze, kde vždy vítězí dobro nad zlem. Když už ho čtení omrzelo, sáhnul opět po albech s fotkami a nezapomněl mi připomenout, že už je venku hezky, takže můžeme jet k móóóři!

Vařit dnes nemusím, jdeme na ten společný oběd. Představovala jsem si klasickou restauraci, ale dostali jsme do schránky slevové kupóny do "Mekáče", tak mě chlapi přehlasovali. Samozřejmě mě to mrzelo, také jsme se kvůli tomu s Markem chytli. Představovala jsem si naše výročí jednak ve slavnostnějším duchu a také na hranolky nemám zrovna chuť. Bohužel to bude takto levnější, je to i blíž, takže další moje protesty jsou už jen v duchu uvnitř, kde mě to doopravdy štve.

Je to zvláštní, jak je každé těhotenství jiné. Když jsem čekala Martínka, tak mě přepadaly stále stejné chutě hlavně na sladké pečivo a různé ovocné a zeleninové saláty s masíčkem. Teď s druhým miminkem je to každý den jiné, co mi sedne jeden den, tak se mi další den třeba i hnusí, je to se mnou těžké.

Oběd se nakonec docela vyvedl i já jsem se najedla a jako zákusek si dala jejich výbornou zmrzku. Martínek zbožňuje hranolky a kuřecí nugetky, takže si vesele pomlaskával, Marek si dal klasicky hamburgery a kafe. Po jídle jsme ještě poseděli, Martínek si šel zahrát do dětského koutku. Maloval si s ostatními dětmi, byl ve svém živlu. Asi to byla z jeho pohledu lepší volba než restaurace, ale já si představovala více romantiky a noblesnosti, v tom je asi i rozdíl mezi mužem a ženou.

Domů jsme dorazili až po 14. hodině a protože jsme měli plná bříška, šli jsme se všichni pěkně natáhnout. Pevně věřím, že ve mně toto jídlo zůstane, aby si i prcek trochu pošmáknul a nakonec i dobrá nálada vydrží minimálně do večera.

Tak ahoj, zítra nás čeká grilovačka, tak si přejte pěkné počasí spolu se mnou, ať se neděle pěkně vydaří!!!!!

Související odkazy:
Banánová dieta
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 12. týden

obrázek deník