Hodnotit / sdílet na:

14.11.2009: SOBOTA, OKOUZLENÍ Z MUZIKÁLU CARMEN

obrázek deník
Po probdělých nocích jsem si konečně nádherně přispala. Martínek byl u rodičů, tak mě nikdo netahal ven z postele. K ránu jsem mělo dokonce sny plné erotiky, už abych porodila a začala i po této stránce normálně žít. I Koudy přivítal, že si panička přispala, byl svinutý do klubíčka ve svém pelíšku a pěkně pochrupoval.

Než jsem se stihla zvládnout ranní hygienu, ozval se telefon. Volala švagrová, že mají vstupenky na odpolední představení muzikálu Carmen, ale že se její přítel necítí zrovna ve své kůži, tak jestli jí nechci dělat místo něho garde. Nejprve jsem přemýšlela, zda mám vůbec co na sebe, ale švagrová mě v myšlenkách předběhla s výrokem, oblečení neřeš, něco doma najdeš. Tak jsem souhlasila.

Ještě před procházkou s Koudym jsem zavolala Markovým rodičům, abych zjistila, jak je na tom Martínek a zda tam může ještě jeden den zůstat. Martínkovi se dařilo téměř královsky. Nemoc byla na ústupu, babička s dědou mu plnili přání ohledně jeho smyšlených her, tak co víc si ještě přát. Hned ze sebe do telefonu chrlil, že babička je kočička a on malé koťátko a že jdou lovit myšky, ale ne tu tanečnici Balerinu z pohádky na kanále JimJam…. Měla jsem velkou radost, že už je ten náš prcek opět ve svém živlu. Rodiče s hlídáním souhlasili, tak jsem rychle vyrazila na procházku s hafíkem, abychom to do divadla včas stihly.

Vyrazily jsme už před obědem s tím, že auto necháme na Černém mostě, kde se najíme a pak pojedeme metrem. Připadalo nám, že máme dost času, tak jsme prolezly několik obchodů, ale nakonec jsme docela chvátaly.

Na dvě supějící těhulky musel být fakt legrační pohled. Tím, jak jsme pospíchaly, tak jsme se nepodívaly na vstupenky, kam to vlastně máme. Obě jsme žily v domění, že se představení koná v divadle TA FANTASTIKA . Když jsme tam ovšem dorazily a venku ani živáčka, vytáhly jsme konečně vstupenky a hle, divadlo Karlín.

Ještě že nejsou tyto dvě scény daleko od od sebe, jinak nevím. Vše jsme ale v pohodě zvládly, a to mírné zapocení, to nám velkolepá divadelní podívaná několikanásobně vynahradila. Nádherná hudba Franka Wildhorna, hvězdné obsazení v čele s Carmen v podání Lucie Bílé, to byl opravdu skvělý zážitek nejen pro nás, ale i pro naše prcky v bříšku. Nechyběla ani odvážná cirkusová čísla, však se malá blahem přímo tetelila a já s ní.

Domů jsem dorazila v dobré náladě a tak nějak povznešená. K umocnění nádherných pocitů tu sice chyběl Marek, ale týden odlouční už máme za sebou, ten čas celkem rychle letí. Až budu psát s Martínkem o dárky Ježíškovi, určitě tam připíšu i CD s Carmen, abych si mohla kdykoliv tento nezapomenutelný zážitek zopakovat

Související odkazy:
Vývoj dítěte - 10. měsíc života
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 32. týden

obrázek deník