Hodnotit / sdílet na:

03.06.2009: STŘEDA, BLÝSKÁNÍ NA LEPŠÍ ČASY

obrázek deník
Dnes ráno jsem si přivstavala, dobalila vše na cestu do Jižních Čech. Ještě honem ven s hafíkem a už jsme frčeli.

Cesta probíhala celkem bez problémů, až na ty věčné objížďky a spousty kamionů. Člověk je mimo vesnice předjede, ale ve vesnici ho zase dojedou, protože zásadně nezpomalují a nedodržují předepsanou rychlost. Některé kamióny mě dokonce ve vesnicích předjížděly. Takhle se chovají profesionálové????

Martínek byl celou cestu moc hodný, v autě si vždy čte, zpívá nebo si kreslí na magnetickou tabuli. Pejsek to přežil v pořádku, cestování nesnáší, tak ho bereme sebou jen když je to nutné a nemáme náhradní hlídání.

Mně bylo chvílemi divně, tak jsem pocucala pár bombónů, snědla Martínkovi všechny křupky, sušenky, jablíčko. Naštěstí říkal, že nic nechce, že na to nemá chuť a mně to bodlo, udělalo se mi líp.

Malý se v autě prospal, tak když jsme dorazili, spát už nešel. Dali jsme si obídek a užívali na chaloupce. Máme to zde všichni moc rádi. Martínek je přímo nadšený, těší se jak bude s dědou zalévat papriky, rajčata a okurky, s babičkou zase borůvky a kytičky. Chodí po jednotlivých terasách a jmenuje, co tam zrovna roste.

Také se rád houpe na houpačce nebo staví v pískovišti, které mu dědeček postavil. Naši zde mají i krásnou velkou skalku, kde žije několik ještěrek. Martínek na ně čeká, jestli je někde neuvidí, jak se vyhřívají na sluníčku. Zkrátka se tam rozhodně nenudí, o zábavu má postaráno. Každý se mu maximálně věnuje.

Vždy, když tu jsme nebo třeba u obou prarodičů, kteří mají rodinné domy se zahradou, si uvědomím, jak moc bych chtěla bydlet v domečku a dělat na zahradě. Bylo by tam i lepší vyžití pro pejska i všechny naše děti, které budeme mít, ale zatím na to nejsou penízky, tak třeba jednou....nebo až v příštím životě.

Venku jsme si užívali až do večera, přijel i můj bráška s partnerkou, bylo nám moc fajn.

Dnes jsem nebyla ani jednou zvracet, nebylo mi tak zle jako vždy, takže doufám, že už je vše na dobré cestě, že se blýská na lepší časy!!!!

Související odkazy:
Jízda na kolečkových bruslích-snižování hmotnosti
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 9. týden

obrázek deník
dětský bazárek