Hodnotit / sdílet na:

16.09.2009: STŘEDA, I JÁ ZAČÍNÁM ŽÁRLIT

obrázek deník
Včera večer se Marek ani neozval. Byla jsem na něj sice ráno dost ošklivá, ale chápe nebo alespoň dělá, že chápe, moje těhotenské nálady a velkou hlavu si z toho nedělá. Vždy se po pár hodinách ozve, aby se uzjistil, že už mám lepší náladu, ale tentokrát ani ťuk. Netrpělivě jsem sledovala mobil, zda se nerozezvoní nebo nerozsvítí, aby mě upozornil, že dorazila očekávaná zprávička.

Poslední dobou zjišťuji, že na Marka začínám žárlit. Zřejmě na to mají vliv moje hormony, které způsobují, že si všechno moc beru, ale i moje nynější postava, občas si připadám jak přerostlá dýně.

Marek je nejen fešák, který věkem zraje, ale i hezky a moderně se obléká. Jeho pracovní zařazení je na vedoucí pozici, což mnoha ženám přímo imponuje. Sice mě se smíchem ujišťuje, že jsou kolem něho všechny pohledné ženské už dávno zadané, ale to nic neznamená. Naopak jsem ze svého okolí zjistila, že zadané to k sobě ještě více přitahuje. Obě strany vlastně vůbec nechtějí ukončit svůj stávající vztah, ale chtějí si jen "trochu" užít, takže nezávazný flirt jim vyhovuje.

Užírám se asi zbytečně, stejně s tím nic nenadělám, ale moje hormonální přecitlivělost si poručit nedá. Jak říká jedna moje kamarádka, co oči nevidí, to srdce nebolí. Přesto jsem, i když možná bezdůvodně, pěkně naštvanááá.

Odpoledne jsme vyrazili na průlezky u dětského hřiště. Byla tam už pořádná sešlost maminek. Těhulky zrovna přetřásaly svůj aktuální sexuální život, tak jsme se pořádně nasmály. Jedna by chtěla žít naplno, ale její partner je zdrženlivý, druhá si naopak se svým obřím pupkem připadá v posteli jak postřelený hroch a veškerá chuť ji přejde, ...

Co žena, to jiný názor. Do toho se přidaly i maminy, které zrovna nejsou těhotné. Některé se přiznaly, že po porodu už delší dobu nemají na sex ani pomyšlení a každodenně pracně vymýšlejí důvod, proč zrovna dneska ne! Byla jsem moc ráda, že podobné problémy se řeší v každé domácnosti, že nejsme žádnou vyjímkou, spíš naopak.

Po chvíli se ozval telefon, byl to Marek. Mluvil jako by se nic nestalo, měl prý hodně práce, stýská se mu a moc se na nás těší. Znělo to tak úpřimně, že mu to musím věřit, stejně mně nic jiného nezbýváááá.

Související odkazy:
Nízkoenergická bílkovinná dieta - dietní koktejly na hubnutní
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 24. týden

obrázek deníkDětská výživa

dětský bazárek