Hodnotit / sdílet na:

01.07.2009: STŘEDA, PŘÍMO UKÁZKOVÉ SPORTOVNÍ CENTRUM

obrázek deník
Dnešní vlhkost je ještě vyšší než předešlé dny, už to přesahuje 80%. Vstávám celá upocená, i když máme otevřené okno. Necítím se nejlíp, tak jsem ráda, že je malíček ještě u rodičů, kde i v noci spal.

Tím, že jsme sama, nemám teď takovou honičku. Mohla bych se ještě chvíli povalovat, ale Kouďák už netrpělivě číhá u dveří. Chudáka to počasí také pěkně ničí, tak musíme včas vyrazit, aby sluníčko ještě nebylo tak vysoko.

Po ranní procházce jsem hupla do vany, abych se trochu schladila. Nějak jsem to neodhadla, vzala si dlouhé kalhoty, do 3/4, které jsem nedávno tak výhodně koupila se už sotva vlezu, takže jsem úplně hyn. Patřím k těm těhulkám, co jim je stále vedro, natož když je venku téměř jako v tropech.

Mám tu květák, tak si ho předem obalím a osmažím až těsně před Markovým příjezdem. Bude to bašta s novýma bramborama, doufám, že i já to ustojím a nebudu moc nadmutá.

Se švagrovou Pájou jsem domluvená na 17. hodinu, vyzvedla jsem ji cestou z práce, abychom to sportovní centrum hledaly společně. Leták, který informuje o sídle centra, sice máme, ale všude jsou jen samé objížďky, tak jsme to chvíli hledaly.

Výsledek předčil naše očekávání. Komplex celé budovy je zasazen do krásné zahrady s rybníkem, kde se proháněly divoké kačeny. Všude klid a pohoda. Prvně jsme si myslely, že celá budova je jedno velké sportovní a relaxační centrum, ale správce nás vyvedl z omylu. Kromě posilovny a místností na aerobik a jiné cvičení jsou v budově i prostory pro kanceláře firem. V takovém prostředí pracovat, musí být přímo ráj pro oči i pro duši. Také restaurace vypadá přímo noblesně, snad tam bude lepší káva, než včera ve městě.

Celkový dojem byl moc dobrý. Vzhledem k tomu, že jsme tam přišly v první otevírací den, dostaly jsme koupit pernamentky s 40% slevou. Bezva je i to, že jsou přenosné na různé druhy aktivit, jako jsou třeba břišní tance, cvičení pro těhulky,..... Začíná se až po prázdninách, to už třeba bude i Pavla v očekávání, když už vysadila antikoncepci a snad budeme obě spokojené.

Cestou domů jsme se stavily ještě v obchoďáku na nákup a každá jsme tam vyžahla za pochodu neperlivku téměř na EX. Úpně jsme se z toho orosily pod nosem, což nás děsně pobavilo a s dobrou náladou jsme se rozešly. Já jela rovnou pro malého. Děda je v práci a babičku rozbolela pořádně hlava, tak aby si trochu odpočinula.

Marťáskovi se domů moc nechtělo, byl venku na pískovišti, kde hrál na honičku s většími dětmi, pot se mu řinul po obličeji, ale byl šťastný. Nejraději by u rodičů přespal, jsou s ním dlouho venku, dokud neodejdou všechny děti, ale dnes to opravdu nejde, doma na nás čeká taťulda.

Marek mi po obědě volal, že má pro mně překvápko, že by nějaká pěkná kytička?? Musím uznat, že se poslední dobou fakt snaží. Takže honem vysypat písek z bot a jede se domůůůůůů!

Související odkazy:
Základní smysly a jejich funkce v 2. měsíci života
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 13. týden

obrázek deník
dětský bazárek