Hodnotit / sdílet na:

12.08.2009: STŘEDA, V KADEŘNICKÉM SALÓNĚ

obrázek deník
Dnešní probuzení bylo zvláštní, nikdo mě netahá ven z postele, neříká mami vstávej, už je ráno.....Jejda, už bude devět hodin. To jsem si ale pořádně pospala, ale proč ne???? Včerejší výlet na Hlubokou byl super, ale večer jsem toho měla plný kecky. Šmajdání a dlouhá jízda autem, to mým otékajícím nohám dvakrát nesvědčí. Spánek mi ale bodnul, takže se cítím odpočatá a plná energie.

Na 11 hodin jsem objednaná ke kadeřnici. Měla jsem štěstí, jedna zákaznice včera odřekla, tak mě hned napsali místo ní. Moc se těším, chodím k mladé slečně, která srší fantazií, tak jsem zvědavá co se mnou tentokrát udělá. Vždy se mi snaží poradit co se střihu a i barvy týče. S její prací jsem velice spokojená, pokaždé ze mně udělá jiného člověka.

Nepatřím mezi ty, jenž mají stále stejný střih a stejnou barvu. Barvu měním vždy s obdobím, v létě světlejší, před zimou jdeme do tmavších tónů. Co se týče střihu, začínala jsem u dlouhých vlasů, poté zvítězilo úplně krátké mikádko pod uši ..... Nyní, když jsem těhotná a postupně narůstám na objemu, vítězí opět dlouhé vlasy, v krátkých by můj obliček vypadal kulatější. Velkou výhodou je, že mi vlasy poměrně rychle rostou a mám jich fakt hodně. Když se tedy v nějakém střihu zrovna necítím, nic se neděje, je tu možnost brzké proměny.

Kaderřnice byla očividně překvapená, když mě uviděla s bříškem. Naposledy jsem u ní byla, když mě česala na ples, a to jsem ještě nebyla ani těhotná. Tak jsme to všechno probraly, v kadeřnictví se toho člověk dozví nejvíce. Mimo jiné se mi svěřila, že mají s přítelem problém okolo úvěru, že se zpřísnily podmínky a na půjčku se svým příjmem nedosáhnou. Nadávala na pronájmy, jak je to drahé, ale že jim bohužel nic jiného zatím nezbývá.

Čas v salónu rychle utekl. Vždy si zde náramně odpočinu, je to příjemné, když o mně někdo pečuje, ať už to jsou vlasy, pleť.... vždy se uvolním, zbavím stresu. Bohužel jsou veškeré tyto zkrášlovací služby poměrně drahé, kdyby nebyly, chodila bych určitě častěji.

Vlasy dopadly přepychově, tmavší melíry vypadají super, zkrátka šikovné ručičky!! Honem ještě do obchodu na nákup, tím že jsem se vrátila nečekaně, je lednice úplně prázdná. Vařit sice nemusím, ale něco k snědku s mimčem potřebujeme a zítra za námi přijede Marek, tak ať doma něco je.

Související odkazy:
Půjčka ze stavebního spoření nebo hypotéka????
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 19. týden

obrázek deník