Hodnotit / sdílet na:

10.06.2009: STŘEDA, ZÍTRA MÁM SVUJ VELKÝ DEN

obrázek deník
Dnes jsme se probudili už ve svých postelích v našem bytečku. Bohužel je lednice prázdná, tak jsem zhltla nalačno prošlý jogurt a už teď cítím, že mi v břiše přímo zatápí.

Z chalupy jsme včera dorazli až v podvečer, já byla dost dobitá, takže mi ani nevadilo, že nestíhám jít na břišní tance. Neměla jsem ani chuť, ani náladu. Samozřejmě jsme se vůli mé nevolnosti při odjezdu zdrželi, takže silnice už byly plné spěchajících lidiček, a to všemi směry. Musela jsem dávat bacha na cestu, oči mám ještě dnes, jak dva tenisáky.

Aspoň že hafík s malým byli v pohodě a značnou část cesty si vzadu spokojeně pochrupávali.

Vyrážíme na ten nákup. Vůbec se mi nechce, ale není tu mimo sušenek nic pořádného. V obchoďáku to dopadlo dle očekávání, běhala jsem na toalety, jak o závod, snad si nemysleli, že něco vynáším bez placení. Rychle naházet potřebné věci do vozíku, u pokladen to celkem jde a huráááá k babičce a dědovi. Malý tam zůstane, přítelovi rodiče se na něho už moc těší, tak doufám, že i on potěší je a bude jen sladký a ne protivný, což už také dokáže.

Navečer nám rodiče Marťáska přivedli. Marek dnes také dorazil domů, tak ať se kluci trochu užijí. Martínek se těší na společné koupání s tátou, to zas bude všude vody!

Večer klasika, až na to, že jsem trochu rozechvělá. Zítra mám totiž svůj velký den, jdu poprvé do poradny pro těhotné. Uvidíme, co nám tam paní doktorka nového poví, jaká vyšetření budeme s mrňousem muset podstoupit, abychom měli jistotu, že je vše tak, jak má být. Marek mě uklidňuje, že bude vše v pohodě, tak doufám, že to tak bude!

Související odkazy:
Co je to numerologie
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 10. týden

obrázek deníkDětská výživa

dětský bazárek