Hodnotit / sdílet na:

26.05.2009: ÚTERNÍ RELAX U BŘIŠNÍCH TANCŮ

obrázek deník
Tak začal druhý den bez „taťky“, zatím to zvládáme.

Miminko v bříšku asi tuší, že potřebuji, aby bylo hodné. Noc byla klidná, jen časěji musím čůrat a potom hůře usínám, mám to přetrhané, ale co se dá dělat.

Zvracet jsem ráno opět nebyla. Každý den je úplně jiný. Jeden téměř celý prozvracím, druhý po večerech, tak jsem zvědavá, jak to půjde dál.

Na dnešek hlásili tropická vedra, já se budu pařit v riflích, tak mám velkou radost, haha!!!

Po klasickém ránu, jsme jeli na cvičení rodičů s dětmi. Chodíme tam už 1,5 roku. Dnes jsme měli předposlední hodinu. Bylo nás tam pomálu, mamči už na to asi kašlou, je příliš hezky na tělocvičnu.

Úpřímně řečeno, mě už to taky delší dobu moc nebaví, ale co bych neudělala pro blaho svého dítěte, že?? Myslím, že to celkem děti už ale začíná nudit, mají totiž období vzdoru, nechtějí dělat to, co se jim přikazuje chtějí si to dělat po svém a kdy budou chtít ony. Hodina potom vypadá zajímavě. Učitelka je ale bezvadná, má s dětmi fakticky trpělivost. Já bych to dělat nemohla, asi bych se neovládla...

K večeru chodím na břišní tance, takže v úterý Martínek zůstává na oběd u babičky a já ho vyzvedávám až večer, někdy tam zůstane i přes noc do dalšího dne.

Během volného času jsem si stihla koupit super růžové letní třičtvrťáky, tak už se nebudu muset pařit v riflích, sláva!

Břišní tance byly bezva. Chodím tam s kamarádkou –„ švagrovou“ už od ledna a budeme pokračovat i dál. Jsme obě spíš takové sportovní, chlapecké typy, ale chtěly jsme to zkusit (já i kvůli možnosti snažšího otěhotnění a povedlo se). Jsme móóóc spokojené. Občas se nám tam nechce, musíme se přemlouvat, ale jak vkročíme do tělocvičny, začneme se rozcvičovat a tančit, tak z nás únava spadne a tanec nás zcela pohltí.

Když to člověk fakt umí, je to nádhera, tak snad to také jednou budeme umět nebo se o to alespoń budeme snažit. Je to také moc sexy, zdraví prospěšné, všem ženám, nejen čekatelkám, plně doporučuji. Švagryňka chce taky miminko, tak uvidíme jak jim to bude dlouho trvat, než také zadělají.

Jsem utahaná, jdeme tedy docela brzo na kutě. Bohužel nevolnost mě večer neminula, miminko bude asi sovička…fakt nevím. V noci mají přijít bouřky a přívalové deště, zítra ochlazení i o 10 stupňů, mám z toho obavy, asi se moc nevyspíme.

Související odkazy:
Snižování hmotnosti, možné způsoby
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 8. týden

obrázek deník