Hodnotit / sdílet na:

02.06.2009: ÚTERNÍ ROZPTÝLENÍ U NÁKUPU

obrázek deník
Máme tu další den, ten čas celkem rychle letí. Ráno proběhlo jako vždy, ani vám to už nebudu popisovat. Zkusila jsem nejíst, ale dávení žaludečních šťáv je ještě mnohokrát horší, ....

Dnes byla poslední hodinu cvičení matek s dětmi. Bylo nás tam podstatně více než minule. Všechny děti, až na malé výkyvy, dělaly to, co měly. Náš Martínek si naopak většinu času sám hrál jiné hry. Paní učitelka mi říkala, ať jsem v klidu, že se vše časem změní a urovná, tak mě uklidnila.

Ještě před polednem jsme s babičkou zajeli mrknout do obchodů. Koupila jsem si dvě trička. Jedno na těhotenství, druhé se dá klidně nosit i mimo těhotenství. Byla jsem moc ráda, doma už něco mám, tak budu mít na střídačku, až se bříško ještě víc zakulatí. Cena byla dobrá, tak jen doufám, že se Marek nebude zlobit. Snažíme se šetřit, jak to jde, ale jíst se musí a i nějakou tu radost si člověk musí udělat, proč bychom jinak na světě byli.

Malému jsme koupily ve slevě v Tchibu krásné pyžamo a sadu ponožek. Jsme všichni v rodině s touto značkou moc spokojeni, máme z Tchiba nejen oblečení, ale i bytové doplňky,...., Cena předčí kvalitu, kupujeme u nich již 4 roky a zatím, až na ruční luxík, nebyl problém. S případným vrácením zboží či reklamací, nejsou problémy a tak to má být. Chtěla jsem si tam koupit ještě dlouhé bavlněné kalhoty, vypadaly moc pěkně a jsou asi i pohodlné, ale vůbec mi neslušely, vypadala jsem v nich hrozně.

Odpolko zůstal Martínek spát u rodičů, stejně jako každé jiné úterý, kdy chodím na břišní tance. Dnes nás tam bylo víc, přišly i holky z jiných kurzů. Patří již mezi pokročilé, tak nám ukázaly sestavu se závojem. Byla to fakt nádhera. Bylo to tak krásné, romantické….Taky jsme tancovaly na zemi, hrála na to krásná sexy hudba. Nedivím se, že jsou z toho někteří chlapi úplně na větvi, vzrušení a nadšení.

Dnes, až na ráno, mi bylo docela dobře. Možná je to i tím, že jsem se trochu rozptýlila po obchodech, zatančila si a přišla na jiné myšlenky.

Zítra odjíždím na týden do Jižních Čech, kde budeme společně s mými rodiči. Na chatě mají možnost i přitopit, tak se oproti panelákovému bytu i trochu zahřejeme. Už se moc těšíme a oni jistě také!

Související odkazy:
Oděvy nejen pro děti
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 9. týden

obrázek deníkDětská výživa