Hodnotit / sdílet na:

20.10.2009: ÚTERÝ, KORUNKA KE KORUNCE

obrázek deník
Na dopoledne jsem neměla konkrétní program, tak jsem se rozhodla, že konečně zruším předplatné jednoho týdeníku. Chystala jsem se k tomu už několik měsíců, ale než jsem se k tomu vždy dostala, strhli nám poplatky na další čtvrtletí, tak jsem to opět odložila. Nyní, když je každá korunka dobrá, tak jsem se rozhodla, že dotáhnu celou věc do konce.

Zajela jsem na poštu, v domnění, že tam vše během chvilky vyřídím. Opak byl pravdou, řekli mi, že s tím nemají nic společného, ať si dojedu na pobočku distributora. Adresu mi řekli docela neurčitě, tak jsem jela domů a začala hledat v telefonním seznamu.

Po chvíli hledání ve Zlatých stránkách jsem firmu vítězoslavně našla. Čas mě zatím netlačil, tak jsem hned vyrazila, abych měla konečně vše z krku. Bohužel jsem opět narazila. Místo toho, abych předložila spojovací číslo SIPA a vyplnila nějaký tiskopis a předplatné tak ukončila, dostala jsem telefon na sídlo firmy.

Pěkně naštvaná jsem vyrazila domů. Můj kredit na mobilním telefonu se blížil nule. Baterie, i když je nová, tak dlouho nevydrží, nechtěla jsem tedy riskovat, že můj hovor bude v půli ukončen a já opět nic nevyřeším.

Po příchodu domů jsem se dala do vytírání podlah, abych se trochu uklidnila, než se vydám pro Marťáska do školky. Malý cestou domů nejen kašlal, ale už i kýchal, a to máme jet v pátek za mým dědou, jak jsme se před časem domluvili.

Po spinkání dorazil Marek. Měl nedaleko jednání, tak přijel, aby si nás užil. Mně tedy moc ne, jdu na cvičení a po něm jsem ráda, že mohu zalézt do postele a hezky odpočívat. Martínek však hned skočil tatínkovi kolem krku, jak je vidět, určitě si tu sami poradí.

Než jsem odjela, stihla jsem Markovi vylíčit, jak jsem běhala, podobně jako slepička kohoutkovi pro vodu,od jednoho k druhému, abych ušetřila trochu peněz na předplatném. Marek mě politoval a pochválil, že jsem se k tomu konečně odhodlala. Pak si vzal časopis do ruky a po chvíli listování našel to, co já přehlédla. Byl tam kontaktní e-mail na případné reklamace, ale i odhlášení ……

Tak to je tedy nářez!!!! Já se honím jako blázen a přitom řešení leželo na dosah ruky. Nemohu se na ten časopis už ani podívat. Zato Marek se válel smíchy po zemi, malý nechápavě přihlížel. Raději jsem uchopila tašku na cvičení a vypadla ze dveří.....

Související odkazy:
Kvasinková dieta
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 29. týden

obrázek deník