Hodnotit / sdílet na:

17.11.2009: ÚTERÝ, OHNOUT SE PŘES BŘÍŠKO ZAČÍNÁ BÝT PROBLÉM

obrázek deník
Martínek zůstal spát u Markových rodičů. Byla jsem moc ráda, hned ráno jsem musela do diabetologické poradny. Sešly jsme se tam ve stejném složení, nepříjemné se tak proměnilo jako mávnutím proutku v příjemné dopoledne. Tolik veselí a humoru člověk jen tak nezažije.

Střídalo se jedno pikantnější téma za druhým, všechny jsme při tom zapomněly na to, co nás zrovna trápí nebo bolí. Jedna těhule se vytasila s problémem holení klínu. Měla nádherné husté vlasy, ale stejně je prý na tom i dole. Holí se s obrovskými obtížemi každý týden, ale porost roste jako z vody. Moc jsme se tomu nasmály, podávala to tak barvitě, že i ostatní postupně přiznávaly problém s holením intimních míst. Ono ohnout se přes to bříško a že ho mají některé ještě mnohem větší než já, je opravdu značný problém.

Další těhulka si postěžovala od plic na svého manžela. Když mu prý ukázala v časopise ženu se sestřihem na mikádo a zeptala se ho, zda by se měla dát také tak ostříhat, jestli se mu to líbí, tak odpověděl: „Ano miláčku, líbí se mi nejen ty vlasy, ale přál bych si, aby i tvoje prdelka a to ostatní bylo stejné, jako na té fotografii!“ Co na to říct, člověk má sebevědomí téměř na nule a ti chlapi, kdyby byli alespoň trochu diplomatičtí, hrůza…..

Výsledky v poradně jsem měla tentokrát o něco horší než minule, ale jinak vše dobrý. Je to asi tím, že opět nepravidelně jím, nemám na nic chuť, zvláště mám-li si to sama připravit. Příští vyšetření mě čeká až za 3 týdny. Budou mi kontrolovat nejen krev, ale i moč na cukr, aceton a bílkovinu. Kdo ví, možná to bude moje návštěva v této poradně už poslední…..

Související odkazy:
Zarděnky
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 33. týden

obrázek deníkVýživa a vitamíny