Hodnotit / sdílet na:

11.08.2009: ÚTERÝ, TAJNÝ VÝLET

obrázek deník
Hned časně ráno volal Marek. Malíček ještě spinkal, tak jsem honem čapla mobil a šla z pokoje ven, aby se zbytečně neprobudil. Nejprve jsem se lekla, zda se něco nestalo, ale Markův veselý hlas mě ujistil, že volá jen proto, že se mu stýská. Má pracovní jednání poblíž, tak mi navrhl, že si uděláme společně, jen my dva, výlet, Cestou se stavíme někde na oběd,….

Docela mě překvapil, poslední dobou mám pocit, že domů jezdí hlavně kvůli Martínkovi. Možná si to namlouvám, ale chybí mi drobné něžnosti a dotyky, ale takové stavy má asi každá těhulka. Vím, že nemohu chtít po třinácti letech společného soužití žádné velké cukrování, jak tomu bývá u čerstvě zamilovaných, ale trochu by se snažit mohl.

Bohužel v tom hraje velkou roli i moje těhotenství. Marek má určitý respekt z bříška. Bojí se o mně, bojí se že by mohl miminku v bříšku nějak ublížit, prostě je opatrný a nedá si to vymluvit. Já ho už takového zažila, když jsem čekala Martínka, přesto si opět připadám jak odkopnutá a moc mě to i mrzí. Stačilo by, kdyby mně občas pohladil bříško, dal na něj pusu nebo tak… Když mu to vytýkám, tak se zlobí, že to tak není, že mě hladí a ať ho stále nenapomínám. Já pak tedy čekám, čekám a stále nic.... Zkrátka klasika, to jsou celí oni, ti naši chlapi.

U snídaně jsem rodičům nadnesla, co máme s Markem v plánu. Naši hned byli pro, dokonce mi doporučili, ať jim tam Martínka nechám a Marek mě po výletě doveze k nám domů. Malého i Koudyho že dovezou o víkendu sami, ať si během týdne zařídím vše potřebné a trochu se dám do kupy. To už musím vypadat opravdu dost blbě, když mi naši doporučují, abych si řádně odpočinula.

Tak je ujednáno. Martínek ani neprotestuje, souhlasí, že zůstane sám u babičky a dědy, takže mohu Markovi potvrdit jeho plán.

Krátce po 10. hodině se vykrádám s nejnutnějšími věcmi z domu. Nechceme, aby malíček viděl tatínka a zbytečně plakal. Stačí, že krokodýlí slzy polykám já. Marek přifrčel včas, usedám do auta a jedeme na náš první tajný výlet!

Cesta příjemně ubíhá, Marek se rozpovídal o svých problémech v práci, což většinou nedělá, společně plánujeme zařízení našeho nového bytečku, jehož kolaudace se mílovými kroky blíží. Nabyla jsem dojmu, že je vše, jak za starých časů, že k sobě máme opět blíž. Být někde na odlehlé cestě u lesa, tak nevím, nevím,......

A hle, míjíme České Budějovice, takže mi už svítá. Jede se na zámek Hluboká!!!! To se Marek opravdu překonal, hrady a zámky nejsou jeho vášeň, že by mu na mně opravdu ještě záleželo???? Jsem šťastná jako blecha, v duchu si říkám, mám mě rád, miluje mě ....

Související odkazy:
Embryo
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 19. týden

obrázek deník