Hodnotit / sdílet na:

23.05.2009: VYDAŘENÁ SOBOTA

obrázek deník
Ráno jsem se probudila celkem do pohodičky. Svítí nám totiž do ložnice krásně sluníčko. Venku bylo ještě chladno, foukal vítr, tak jsem byla celkem ráda…horko teď nesnáším. Kluci si pospali, já zatím poklidila, nachystala snídani.

Do obchodu jsme jela jen s Martínkem. Chtěla jsem koupit ještě chybějící suroviny na tvarový dort, ale hlavně jsem potřebovala sehnat babičce na odpolední návštěvu její oblíbené bombóny. Babička sice na sladké zrovna moc není, ale koule z hořké čokolády přímo miluje. Původně jsem slíbila, že upeču moravské koláče, ale Marek mi to rozmluvil, abych neriskovala, že by to můj žaludek nemusel ustát.

V obchodě jsem potkala kolegyni z práce, co byla dlouho v zahraničí. Pokouší se o miminko, ale také jim to stále nevychází. Mám pocit, že jsou kolem mně v poslední době jen lidičky, kteří mají s otěhotněním nějaké problémy. Copak se proti nám snad příroda spikla a mstí se za tu všechnu chemii kolem, fakt nevím???

Upekla jsem koláč, uvařila oběd a z toho tepla od trouby a všech těch zápachů mi bylo dost mizerně. Tentokrát jsem to ale zvládla, vydržela jsem nezvracet! Po obědě jsem si nešla ani s malíčkem lehnout, i když mě bolely nohy a přepadla mě celková únava. Hodně času jsem strávila vařením a kdybych se natáhla, tak bych určitě nestíhala.

Jen co jsem poklidila kuchyň, vykulil se Martínek z postýlky a všichni společně jsme se vydali procházkou na návštěvu k Markovým rodičům. Cesta byla příjemná, úplně jsem pookřála a i u rodičů to bylo fajn. Pěkně jsme si pokecali, do sytosti se zasmáli, hned jsem dostala lepší náladu.

Snažila jsem se pořád něco ďobat, když totiž nejím, tak je mi zle. Jsem tedy zvědavá, co ze mně vyroste za matróóónu. Mám pocit, že všechny těhulky kolem mně jsou krásné, štíhlé, šťastné, bez problémů. Jen já mám stále nějaké problémy, jsem i děsně náladová, někdy si připadám, jak opravdická hysterka. Doufám, že se to brzy změní!

Související odkazy:
Velký výběr použitých i nových kočárků
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 7. týden

obrázek deníkVýživa a vitamíny

dětský bazárek