Hodnotit / sdílet na:

Kojící polštáře - klasické a My Brest Friend

My Brest Friend Deluxe

Kojící polštáře se těší v poslední době velké oblibě mezi kojícími maminkami.

Klasické kojící polštáře


Klasické kojící polštáře mají tvar podkovy. Rozšířená střední část, umožňuje vytvořit pohodlnou a stabilní polohu miminku při ležení. Zúženými konci lze pohodlně podepřít bederní páteř kojící maminky, čímž se snižuje bolest zad během kojení. Kojící polštář umožňuje kojení ve více pohodlných polohách.

Kvalitní kojící polštáře mají:

 • snímatelný prací povlak
 • náhradní množství náplně, čímž lze upravit tvrdost polštáře
 • zdravotně nezávadný povlak určený pro děti do 3 let
 • různobarevná provedení

Varianty výplně:

 • duté vlákno
 • EPS kuličky

Speciální kojící polštář My Brest Friend


My Brest Friend je jediný kojící polštář na trhu, který má pevný a rovný polštář s jemnou vyvýšeninou. Tento polštář je doporučován laktačními odborníky po celém světě. Jedná se o celosvětově patentovaný kojící polštář vyvinutý v USA, který dostal ocenění ve více než 20 zemích světa. Kojící ženu obepíná kolem dokola a zajišťuje maximální pohodlí během kojení.

Tento kojící polštář si maminka připne kolem pasu ve vyhovující výšce pro kojení. Maminka se nemusí k miminku hrbit, dítě leží ve správné poloze na boku. Polštář drží mamince pevně a pohodlně kolem těla, nemusí jej přidržovat, jak tomu bývá u klasických kojících polštářů. Maminka má tak volné obě ruce pro svoje miminko. Na rozdíl od klasických kojících polštářů nezůstává mezi maminkou a polštářem mezera, do které by se miminko mohlo propadnout. Maminka se může libovolně otáčet a polštář se otáčí s ní. Kojit s tímto polštářem lze i v polosedě, což uvítají maminky v období hned po porodu.

Design polštáře je navržen tak, aby se vešel do klasických křesel a snadno se skladoval.

Přednosti pevného a rovného kojícího polštáře s jemnou vyvýšeninou:

 • obepíná kojící ženu a drží bezpečně na určeném místě
 • bederní a loketní opěrka pomáhá předcházet bolestem zad a šíje
 • rovný a pevný tvar je ideální pro polohování miminka
 • vyvýšenina napomáhá miminku trávit
 • snímatelný prací potah
 • zdravotně nezávadný materiál určený pro malé děti od 0 let

Během kojení s tímto polštářem je zaručeno pohodlí a klid kojící ženě. Maminka si volně položí lokty na polštář, čímž uvolní napětí v šíji a ramenou. Jemná vyvýšenina na polštáři mírně nadzvedne hlavičku miminka a usnadňuje trávení.

Každá maminka s tímto kojícím polštářem hravě zvládne správnou techniku kojení. Zároveň i předejde potížím s bolestmi bradavek, jenž způsobuje nesprávná technika kojení.

Miminko se na polštáři nepřehřívá a nemá tak ani tendenci během kojení zbytečně usínat.

Nastavitelný pásek je vhodný pro všechny velikosti, polštář lze připnout i z boku maminky. Odpínací spona se tiše otevírá, takže nevzbudí miminko, pokud po kojení usne. Kojící polštář má i praktickou kapsičku na kojící potřeby.

Tento polštář je velice vhodný také pro maminky po císařském řezu. Je obepnutý kolem trupu nad jizvou, takže na ni netlačí.

My Brest Friend Deluxe - popis funkčnosti

My Brest Friend
dětský bazárek